• Odbierz prezent
PrimeBit Games na targach PGA 2018 w Poznaniu

PrimeBit Games, notowany na NewConnect twórca, projektant i wydawca gier, weźmie udział w największych targach komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby zwiedzających, powierzchni i wystawców – Poznań Game Arena (PGA).

Handluj na rynku akcyjnym. Prowizja dla akcji z GPW tylko 0,20% min. 2,99 PLN

 
SPRAWDŹ

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października. Producent zaprezentuje swoje trzy tytuły, z których największym będzie – Magic Nations, gra karciana typu free-to-play osadzona w świecie fantasy, która premierę miała 20 września br. Ponadto PrimeBit Games pokaże Caveman Chuck oraz Dark Tower. Gracze, którzy odwiedzą stoisko spółki, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. cosplayerkę, zestawy gadżetów z gier w specjalnych cenach, a także DLC Magic Nations. Developer będzie dostępny na stoisku nr 13 w pawilonie 8.

 
Więcej szczegółów na stronie organizatora: https://www.gamearena.pl/pl/


PrimeBit Games SA

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk