• Odbierz prezent
Price Action czyli jak odczytywać akcję cenową na czystym wykresie. WEBINAR

Już w najbliższą środę, 4 listopada 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Zostanie na nim omówiona metodologia Price Action umożliwiająca handel na czystym wykresie cenowym.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Wielu traderów zwłaszcza na początku swojej drogi szuka magicznych wskaźników, które zapewnią im sukces w tradingu. Poświęcają wiele godzin na przetestowanie ich skuteczności. Okazuje się, że wszystko czego potrzeba do zrozumienia rynku to akcja cenowa (Price Action). Wszystko inne jest pochodną ceny. Na webinarze nauczysz się najważniejszych elementów Price Action, które pozwolą Ci na skuteczny handel na rynku. Poznasz kluczowe sygnały transakcyjne umożliwiające wejście w pozycję. Dowiesz się, w których miejscach nie powinno Cię już być na rynku. Wszystko poparte przykładami z rzeczywistego rynku.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

 

Dostęp do bazy webinarów

Dla osób zainteresowanych pozostałymi webinarami organizowanymi przez FXMAG zapraszam do bazy webinarów. Można tam znaleźć zarówno szkolenia on-line, które już sie odbyły, jak i wybrać i zapisać się na planowane wydarzenia.

Dostęp poniżej.

DOSTĘP DO BAZY WEBINARÓW

 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk