• Odbierz prezent
Premiera Sapper – Defuse The Bomb Simulator od Gaming Factory 11 marca
fot. freepik.com

Gaming Factory, notowany na rynku głównym GPW w Warszawie producent i wydawca gier na PC
i konsole, zapowiada premierę kolejnego tytułu ze swojego portfolio wydawniczego - Sapper – Defuse The Bomb Simulator - i prezentuje zwiastun gry. Tytuł, którego producentem jest Live Motion Games, zadebiutuje 11 marca w trybie wczesnego dostępu na PC. Spółka zaplanowała w najbliższych tygodniach intensywne działania marketingowe związane z premierą gry. Docelowo symulator sapera ukaże się również w wersji na Nintendo Switch, Xbox oraz PlayStation.

- Sapper – Defuse The Bomb Simulator to pierwszoosobowa gra akcji, w której chcemy ukazać cienie i blaski jednego z najbardziej niebezpiecznych zawodów świata. Za produkcję odpowiada zespół Live Motion Games. W Gaming Factory zajmujemy się stroną wydawniczą tego projektu, który 11 marca zaprezentujemy w trybie wczesnego dostępu. Początkowo gra będzie dostępna w wersji na komputery stacjonarne, następnie nasza spółka zależna, Black Rose Projects, zajmie się jej portowaniem na najpopularniejsze platformy dystrybucyjne. Najnowszy zwiastun gry udostępniliśmy dzisiaj w serwisie Steam – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu spółki.

W Sapper – Defuse The Bomb Simulator gracz wcieli się w rolę początkującego sapera, którego zadaniem będzie pozostać przy życiu na tyle długo, żeby zdobyć doświadczenie i powstrzymać obłąkanego bombiarza, którego jedynym celem jest pogrążenie świata w chaosie. Praca w zróżnicowanych lokalizacjach, włamywanie się do pomieszczeń, hackowanie zabezpieczeń, rozbrajanie bomb i min pod presją czasu, to nieodzowne elementy rozgrywki.

- To druga premiera z naszego portfolio w tym roku, ale tak naprawdę to dopiero początek intensywnego dla nas okresu. Gra Foodtruck Arena także została ukończona i aktualnie czeka na certyfikację w Nintendo. Spodziewam się również, że otrzymamy finalną wersję Castle Flipper do końca miesiąca i w tym przypadku będziemy wyznaczać datę premiery na przełom marca i kwietnia. Następnie czekają nas premiery Farming Life, ZooKeeper i Bakery Simulator i tu również myślimy raczej o pierwszej połowie roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były dobre jakościowo i dopracowane. W tych przypadkach finalne buildy są naprawdę blisko - mówi Mateusz Adamkiewicz.

Sapper – Defuse The Bomb Simulator to niejedyny projekt, przy którym Gaming Factory współpracuje z Live Motion Games. W połowie stycznia na platformie Steam udostępniona została inna przygodowa gra strategiczna tego producenta – Gunslingers & Zombies.

***

Sapper – Defuse The Bomb Simulator

Steam: https://store.steampowered.com/app/1083070/Sapper__Defuse_The_Bomb_Simulator

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=r8z7Jt2mS9U

O Gaming Factory

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole notowany na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka współpracuje z ponad 20-stoma zespołami deweloperskimi i pracuje obecnie nad ponad 30-stoma produkcjami na PC. Gaming Factory produkuje i wydaje gry o zróżnicowanej tematyce, w tym: symulatory, gry przygodowe, gry akcji, tycoon.

O Live Motion Games

Live Motion Games to studio tworzące gry niezależne, głównie z gatunku symulatorów z uwagi na ich popularność wśród graczy. Głównym kanałem globalnej sprzedaży dla zespołu jest platforma Steam. W długofalowych planach studia jest przeniesienie ich produkcji na konsole.

 

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk