• Odbierz prezent
Premiera Infernal Radiation w wersji early access na PC wyznaczona na 10 sierpnia

Infernal Radiation, hardcore gra akcji, z portfolio wydawniczego Art Games Studio i Ultimate Games już niebawem zadebiutuje w wersji na komputery stacjonarne w trybie wczesnego dostępu (tzw. early access). Twórcą jest polskie studio Asmodev. Data premiery została ustalona na 10 sierpnia br. Fabuła produkcji łączy w sobie elementy gotyckiego i mrocznego fantasy przepełnionego horrorem. Nie zabraknie też elementów czarnego humoru. Planowana jest również wersja na Nintendo Switch.

- Miło nam poinformować, że w najbliższych dniach zaprezentujemy wyczekiwaną przez graczy oraz inwestorów produkcję, której jesteśmy współwydawcą. Infernal Radiation trafi na PC w trybie wczesnego dostępu 10 sierpnia. To wyjątkowa gra, która oprócz oryginalnej fabuły wyróżnia się nietuzinkową estetyką wizualną i dźwiękową. W rozgrywce doświadczymy przyjemności z eksplorowania wyspy i odkrywania jej historii. Pełna wersja Infernal Radiation zaoferuje między innymi walki z 20 demonami o unikalnych zdolnościach, a także rozbudowane możliwości rozwoju gracza – mówi Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Rozgrywka, mimo że opiera się o proste zasady, jest bardzo wymagająca. Twórcy za podstawę wzięli arcade'owe mechaniki, na których zbudowali dynamiczne starcia z potężnymi bossami. Warto podkreślić, że gra oferuje tryb kooperacji na jednym ekranie. Możliwe jest wspólne odprawianie egzorcyzmów.

- Infernal Radiation to pierwsza gra osadzona w diabelskim uniwersum, gdzie grzech jest cnotą,
a miłość prawem. Stworzyliśmy czarującą wyspę, doprowadziliśmy do wybuchu piekielnej elektrowni, opętaliśmy bywalców i posłaliśmy na ratunek egzorcystę. Ekscytuje nas myśl o podzieleniu się ze światem naszymi osobliwymi fantazjami. Zakończyliśmy główny etap produkcji, ale jesteśmy przygotowani na dalszy rozwój we współpracy z graczami
– komentuje Michał Jodłowiec, prezes Asmodev.

Infernal Radiation w trybie wczesnego dostępu zadebiutuje na PC 10 sierpnia br. Cena jednego egzemplarza została ustalona na $9,99USD. Wydanie gry w wersji na Nintendo Switch planowane jest w czwartym kwartale br.

O Art Games Studio:

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne i Nintendo Switch. W swoim portfolio posiada takie gry jak: Earthworms, Escape Doodland, Bad Dream: Fever, Unlucky 7, When I Was Young, Climbros, The Bullet: Time of Revenge czy Pooplers.

Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk