• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Zyskaj przewagę na starcie"
Z artykułu dowiesz się:

- Kto zdobył główne nagrody w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie"

Rywalizacja w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie" dobiegła końca. W piątek wieczorem poznaliśmy zwycięzców w rankingu ogólnym, a także zdobywców ostatnich nagród w rankingach tygodniowych. Trzeba przyznać, że w ciągu czterech tygodni rywalizacja była niezwykle ekscytująca, a traderzy musieli osiągać naprawdę wysokie stopy zwrotu by w ostatecznym rozrachunku liczyć się w grze o nagrody główne.

 

Zwycięzcą konkursu okazał się gracz o pseudonimie Viczi. Stopą zwrotu na poziomie ponad 8900% zdeklasował resztę stawki i w pełni zasłużył na to by zasiąść w nowym samochodzie - sportowym BMWi8. Trader Viczi również w rankingach tygodniowych zaznaczył swoją obecność, wygrywając iPada mini za zajęcie 3 miejsca w drugim tygodniu rywalizacji.

Dwa pozostałe miejsca na podium przypadły graczom Equity i sansan, którzy osiągnęli odpowiednio 1416% i 1356% stopy zwrotu w trakcie czterech tygodni tradingu. Trader Equity za zajęcie drugiego miejsca wygrał 4-dniową wycieczkę dla 2 osób z wejściem na wyścig Formuły 1 - Grand Prix Abu Dhabi. Za trzecie miejsce trader sansan otrzyma dwie wejściówki na event BMW M Grand Prix Tour 2016.

 

Poniżej prezentujemy tabelę zwycięzców w rankingu ogólnym i rankingach tygodniowych.

FXMAG forex poznaliśmy zwycięzców konkursu "zyskaj przewagę na starcie" 1

 

Wszystkim traderom gratulujemy osiągniętych stóp zwrotu, a traderowi Viczi życzymy szerokiej drogi.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk