• Odbierz prezent
Już DZISIAJ o 20:00 webinar z Grzegorzem Moskwą!
Z artykułu dowiesz się:

- O najbliższym spotkaniu z Grzegorzem Moskwą

Słysząc Ichimoku, myślisz Grzegorz Moskwa? Nie Ty jeden - to właśnie ten trader jest uznawany za prekursora i autorytet Ichimoku w Polsce. Stosując przez 10 lat jedynie tę legendarną japońską technikę inwestycyjną stał się jej ekspertem i za każdym razem udowadnia, że jest to strategia godna zaufania. Kto, jak nie on lepiej przedstawi zasady Ichimoku? Jak wygląda kompletna strategia inwestycyjna tradera?

 

Już DZISIAJ o 20:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Grzegorzem Moskwą, który podczas webinaru rozłoży na czynniki pierwsze swoją strategię inwestycyjną. To jednak nie wszystko! Po prezentacji trader odpowie na wszystkie pytania uczestników. To właśnie Ty możesz zdecydować o czym będzie opowiadał inwestor.

 

DZISIAJ, godzina 20:00 - musisz tam być! Zarezerwuj sobie miejsce już dzisiaj, aby nie przegapić szansy na wzięcie udziału w webinarze z Grzegorzem Moskwą.

 

WEŹ UDZIAŁ


Consilium Invest

Consilium Invest to portal stworzony przez profesjonalnych traderów, pragnących dzielić się swoimi transakcjami z innymi, aby umożliwić im naukę tradingu na prawdziwym rynku. W związku ze zmianą nazwy na TradingDot, od 1 października portal jest dostępny pod adresem https://tradingdot.com.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk