• Odbierz prezent
Poznaj prostą strategię inwestycyjną

Geniusz tkwi w prostocie- to jedno z powiedzeń, które bardzo rzadko jest stosowane przez większość inwestorów. Biorąc pod uwagę, że około 90% z nich traci swoje pieniądze na rynku, to może właśnie tutaj jest przyczyna? Oczywiście będziemy się czuli bardzo profesjonalnie korzystając z tajnych metod, czy wyszukanych wskaźników, jednak czy o to właśnie chodzi w inwestowaniu? Najlepsza strategia to taka, którą można wytłumaczyć w ciągu kilkunastu minut, a dodatkowo będzie się sprawdzała na różnych interwałach czasowych i instrumentach. Zawsze należy mieć na uwadze, że nawet najlepszy system transakcyjny będzie generował serię strat, jednak jeśli poszukujesz pomysłu na trading lub inwestowanie, to prosta strategia oparta o formację podwójnego dna może Ci się spodobać. Po więcej szczegółów zapraszam w najbliższą środę, 6 października, o godzinie 20:00. Udział w webinarze jest jak zwykle całkowicie bezpłatny dzięki współpracy z brokerem Orbex.

Kompletna strategia inwestycyjna

Double bottom, czyli podwójne dno jest jedną z najpopularniejszych formacji analizy technicznej. Czy to oznacza, że jeśli niemal każdy ją widzi, automatycznie ciężko jest na niej zarobić? Może wręcz przeciwnie- duża grupa traderów i inwestorów podłączających się pod ten sam setup, wywinduje kurs w szybkim tempie? Na te pytanie odpowiemy sobie podczas kolejnego webinaru edukacyjnego. Omówimy nie tylko samą formację, ale również kompletną strategię z poziomami wejścia, SL i TP. Krok po kroku zobaczysz, w jaki sposób można w praktyce wykorzystać podwójne dno w swoim tradingu.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Nie przegap rewelacyjnej okazji

Przygotowaliśmy dla Ciebie prawie 30 godzin praktycznych ćwiczeń i wskazówek od zawodowych psychologów pracujących z profesjonalnymi traderami. Brzmi ciekawie? Jeśli Cię to zainteresowało, to sprawdź szczegóły klikając link poniżej. Zwróć również uwagę na przedpremierową cenę, która w porównaniu do 200 zł za godzinę pracy z psychologiem jest wręcz symboliczna. Promocja kończy się 10 października.

Poznaj Kurs Psychologii Inwestowania


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk