• Odbierz prezent
Poznaj okazje inwestycyjne na rynkach finansowych
fot. freepik.com

Duża zmienność rynkowa to raj dla aktywnych inwestorów. W ostatnim czasie mamy wiele możliwości zarówno do krótkoterminowych zagrywek, jak i podłączenia się do systematycznych silnych trendów. Jeżeli chcesz poznać obecne okazje, to zapraszam na najbliższy webinar inwestycyjny. W trakcie jego trwania przeanalizuję wybrany przez Ciebie instrument finansowy, dzięki czemu poznasz odmienny pogląd na sytuację techniczną jego wykresu. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 12 października, o godzinie 20:00 i będzie całkowicie bezpłatne.

Okazje inwestycyjne w październiku

Zapraszam na kolejne spotkanie z naszej serii mającej na celu wyszukanie rynkowych perełek, mogących zaprezentować ponadprzeciętny ruch kierunkowy. Pamiętajmy, że na rynku okazje pojawiają się każdego dnia, jednak ciężko jest monitorować na bieżąco wszystkie instrumenty, Właśnie dlatego warto systematycznie wykonywać przegląd wykresów różnych klas aktywów, aby po fakcie nie okazało się, że dany setup idealnie wpisywał się w naszą strategię inwestycyjną, jednak umknął naszej uwadze. To wirtualne spotkanie jest doskonałą szansą, by poznać walory wyglądające ciekawie pod względem technicznym. Dodatkowo możesz całkowicie bezpłatnie uzyskać pogląd na dany rynek z perspektywy innego inwestora/tradera, ponieważ postaram się wypowiedzieć na temat każdej Twojej propozycji.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Jak osiągnąć sukces na rynkach finansowych?

Nie owijając w bawełnę, trzeba uczciwie przyznać, że inwestowanie kapitału to trudne zadanie. Pomimo iż często doskonale przewidujemy zdarzenia rynkowe, to często nie potrafimy na tym zarobić. Jak może dochodzić do takiego absurdu? Chodzi oczywiście o obciążenie psychiczne. Ryzykowanie ciężko zarobionych pieniędzy wiąże się z gigantycznym stresem. Jak sobie z nim poradzić? Właśnie na to pytanie odpowiadają profesjonalni psychologowie, pracujący z zawodowymi traderami. Całość wraz z konkretnymi ćwiczeniami zamknięta jest w łatwo przyswajalny kurs Psychologia Inwestowania. Jeżeli jest to Twoja pięta Achillesa, nie możesz go przegapić.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk