• Odbierz prezent
Poznaj miejsce, w którym warto dołączyć do trendu

Wiesz doskonale, że trend jest Twoim przyjacielem, ale nie masz pomysłu w którym momencie do niego dołączyć? Już we wtorek, 15 grudnia, o godzinie 20:00 przedstawię schemat, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie znaleźć taki punkt na dowolnym wykresie. Webinar będzie całkowicie bezpłatny dzięki współpracy z brokerem Admiral Markets.

Jak przewidzieć zwrot na rynku?

Jeżeli jesteś aktywnym traderem lub inwestorem, prawdopodobnie każdego dnia zadajesz sobie pytanie, w którym miejscu rynek zawróci? Niezależnie, czy chodzi o zakończenie korekty, czy wieloletniego trendu, ta niepewność spędza sen z powiek ogromnej ilości uczestników rynku. Pamiętaj jednak, że naszym zadaniem nie jest zgadywanie lub wróżenie. Musimy obserwować zachowanie kursu w kluczowych momentach. Dokładnie o takich miejscach będziemy mówili, na tym wirtualnym spotkaniu.

Zarezerwuj swoje miejsce

Zdobądź ponad 50 godzin wiedzy

W cotygodniowych webinarach zebraliśmy dla Ciebie wiedzę zawierającą:

-podstawowe formacje analizy technicznej

-ciekawe i nieszablonowe sposoby rozegrania poszczególnych formacji AT

-gotowe strategie transakcyjne

-kluczowe zagadnienia z psychologii inwestowania

Jeżeli chcesz uzyskać darmowy dostęp do archiwum nagrań z webinarów, dołącz do prenumeraty Magazynu Inwestor. 4 ponad 120-stronicowe czasopisma, otrzymasz za niespełna 80 zł. Aby uzyskać tak niską cenę, należy wykorzystać kod rabatowy WEBINAR.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk