• Odbierz prezent
Poznaj 6 strategii automatycznych dostępnych w Exerii

Pomóc z wyborem strategii automatycznych?

Strategia grająca z trendem, czy może na kontrę? Nie widzisz na wykresie silnych ruchów cenowych? Skorzystaj ze strategii zawierającej transakcje, gdy na rynkach panuje cisza i spokój.

Budzące coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów narzędzia do automatycznego handlu wyniosły temat strategii automatycznych na nowy wyższy poziom. Nawet, jeśli nie przygotujesz strategii automatycznej samodzielnie, choć w Exerii to bardzo proste, możesz używać gotowych rozwiązań.

Jest tylko jedno „ale”. Jedna strategia nie zadziała zawsze tak samo na różnych instrumentach, czy w różnych horyzontach czasowych. A już na pewno strategia na niskie wahania ceny nie zarobią dla Ciebie w czasie silnego trendu.

Jak zatem wybrać i dostosować do aktualnych warunków rynkowych odpowiednią strategię?

Przygotowaliśmy dla Ciebie katalog 6 strategii automatycznych. Możesz je pobrać bezpłatnie a przy okazji zapisać się na webinar, na którym dokładnie omówimy:

- jak dopasować strategie do aktualnych warunków na rynku

- jak modyfikować ustawienia i dostosować automat do Twojego stylu handlu

- jakie są ryzyka związane z uruchomieniem strategii w nieodpowiednim czasie

Weź udział w webinarze i odbierz bezpłatny katalog 6 strategii automatycznych.

Co zawiera katalog?

- 20 stron obszernego opisu budowy strategii

- 6 instrukcji na uruchomienie robota

- informacje o wyborze warunków do uruchomienia strategii

- pomoc w stworzeniu jednej ze strategii „od zera”

Nie czekaj i już teraz sprawdź, jak może zmienić się Twoje podejście do inwestowania, kiedy zaczniesz korzystać z automatycznego handlu w Exerii.


Exeria

Exeria to ogólnodostępna społeczność inwestorów wymieniających się informacjami oraz unikalna platforma transakcyjna umożliwiająca automatyczną realizację zleceń z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Wejdź na exeria.com  i przetestuj nowoczesne narzędzia do handlu na FX, CFD, akcjach i kryptowalutach

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk