• Odbierz prezent
Poziomy intraday na EUR/USD
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na parze EUR/USD

Para walutowa EUR/USD ma za sobą udaną końcówkę tygodnia. W czwartek i piątek zostały odrobione spadki z pon wt i środy.

Aktualnie patrząc na wykres typowo intradayowo - interwał H1, należy zwrócić uwagę na dwie strefy. Opór wypada przy 1,2350-60, a wsparcie przy 1,2260-70. Dopóki cena nie wybije się w jedną ze stron, rynek może poruszać się w konsolidacji - trend boczny.

Wykres 1. Para walutowa EUR/USD interwał H1

FXMAG forex poziomy intraday na eur/usd eur/usd wsparcie i opór 1

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 

 

EUR/USD zlecenie oczekujące buy limit

cena otwarcia: 1,2270

SL:  1,2240

TP: 1,2350

Przestaw SL na BE po +40pispach 

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk