• Odbierz prezent
Powrót do wzrostów na indeksie francuskim
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na indeksie CAC

W ubiegłym tygodniu na większości światowych parkietów mogliśmy obserwować korektę. Największe spadki było widać w Europie.

Spójrzmy na francuski indeks najwiekszych spółek. Z perspektywy interwału H1, zbudowała się potencjalna formacja odwrócenia - oRGR. Rynek testuje właśnie kluczowy opór wynikający między innymi z ostatnich szczytów. Jeżeli cena utrzyma się powyżej poziomu 5345, to kierunek wzrostowy zostanie potwierdzony. Jest więc szansa aby ze stosunkowo małym Stop Lossem dołączyć się do trendu wzrostowego.

 

Wykres 1. Indeks CAC interwał H1

FXMAG forex powrót do wzrostów na indeksie francuskim cac fra rgr 1

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 

  
FRA.40- zlecenie buy po cenie rynkowej
cena otwarcia: 5345
SL: 5315
TP: 5480
Przestaw SL na BE po +50 punktach

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk