• Odbierz prezent
Powolne spadki na Ethereum

Ethereum kontynuuje ruch w kierunku południowym. Spadki nie są już tak szybkie jak w połowie maja, niemniej przewagę cały czas ma strona podażowa.


Chciałbyś zacząć swoją przygodę na rynku forex i cfd? Polecamy kompletny pakiet edukacyjny, dzięki któremu nauczysz się na co szczególnie zwracać uwagę na rynku i jak szukać okazji inwestycyjnych. Pakiet obejmuje 100 godzin kursów online z ekspertami rynków finansowych z Polski i z zagranicy. To jedyny na rynku tak obszerny poradnik.

Pobierz bezpłatny pakiet edukacyjny!

Nie masz jeszcze konta handlowego? Założysz je w kilku krokach tutaj.


 

Na interwale H4 utrzymuje się tendencja spadkowa. Celem dla strony sprzedającej jest wybicie nowych minimów, czyli zejście przynajmniej do poziomu 400$. Najbliższy opór znajduje się w tej chwili przy 536$ - tutaj wypada górne ograniczenie układu Overbalance, czyli największej korekty w aktualnym impulsie spadkowym. Jeżeli Overbalance zostałby zanegowany, będzie można myśleć o większej korekcie wzrostowej, jak na razie brak sygnałów na  zakupy.

Wykres 1. Krypto - ETH/USD interwał H4

FXMAG kryptowaluty powolne spadki na ethereum ethereum eth/usd krytpowaluty 1

źródło: tradingview.pl

 

Jeżeli chodzi o niższy przedział czasowy - H1, tutaj znajdujemy się w korekcie wzrostowej. Spadków spodziewałbym się po wybiciu linii, poprowadzonej po ostatnich minimach. Oporem pozostaje górne ograniczenie układu OB, który był wyznaczany na interwale H4, pokrywa się ono również z ograniczeniem kanału wzrostowego, w którym aktualnie cena się znajduje.

Wykres 2. Krypto - ETH/USD interwał H1

FXMAG kryptowaluty powolne spadki na ethereum ethereum eth/usd krytpowaluty 2

źródło: tradingview.pl

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 

 

Szukasz miejsca gdzie swobodnie możesz dyskutować o kryptowalutach, bitcoinie, tokenach oraz ICO? 

 

Dołącz do facebookowej grupy CoinGroup

 

 


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk