• Odbierz prezent
Potrzeba zakupu ponad 300 milionów dolarów USD akcji Ubera. Spółki z nowych debiutów wejdą w skład indeksu Russell

Kilka spółek, które w ostatnim czasie miały głośne debiuty giełdowe, wejdzie w skład indeksu Russell 1000 Index RUI, który to indeks składa się z 1000 największych amerykańskich spółek i będzie to miało miejsce pod koniec czerwca.

Sieciowe firmy transportowe Uber Technologies UBER oraz Lyft Inc. LYFT wejdą w skład indeksu wraz z firmą oferującą alternatywę dla mięsa Beyond Meat, Inc. BYND oraz firmą chmury komputerowej PagerDuty PD.

Kolejne 20 firm, które miały ostatnie debiuty wejdą w skład indeksu Russell 2000 small cap index RUT.  Fundusze które śledzą indeks RUT będą potrzebowały zakupić ponad 300 milionów dolarów USD akcji UBER oraz 90 milionów dolarów USD akcji LYFT. Źródło: The Wall Street Journal.

 Fresh Flows 2

Anna Dąbrowska – Head of Poland – DIF BROKER

Żadna z informacji zawartych w niniejszym dokumencie nie stanowi oferty zakupu lub sprzedazy instrumentu finansowego ani dokonywania jakichkolwiek inwestycji. Wszystkie wyrażone opinii mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszelkie opinie są osobiste dla autora i nie odzwierciedlają opinii DIF Broker Sociedade Financeira de Corretagem S.A. DIF Broker nie bierze pod uwage celów osobistych inwestycji ani sytuacji finansowej i nie sklada żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokladność lub kompletność informacji, ani za jakiekolwiek straty wynikajace z inwestycji opartych na tym artykule lub innych informacjach dostarczonych przez jakiegokolwiek pracownika DIF Broker Sociedade Financiera de Corretagem SA, strony trzeciej lub w inny sposób. Dotychczasowe rezultaty nie mogą stanowić gwarancji, przyszlych wyników.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Anna Dąbrowska

Head of Poland w domu maklerskim DIF Broker S.A. Expert od analizy punktowo-symbolicznej, absolwentka licznych szkoleń z zakresu analizy technicznej organizowanych przez grupę NASDAQ. Preferuje inwestycje długoterminowe z wykorzystaniem instrumentów głównie z giełd amerykańskich. Abslowentka Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu Finansów i Bankowości.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk