• Odbierz prezent
Potęga bankowa SBI zobowiązuje się wzmocnić pozycję XDC, zwiększając wpływ XDC Network w Japonii
fot. freepik.com

ABU ZABI, Zjednoczone Emiraty Arabskie--(BUSINESS WIRE)--XDC Network (reprezentowana przez TradeFinex Tech Ltd) z zadowoleniem ogłasza swoje partnerstwo z SBI VC Trade Co. Ltd., czołową platformą wymiany kryptowalut w Japonii w ramach SBI Group. Ta współpraca strategiczna stanowi istotny kamień milowy dla XDC Network w procesie rozszerzania swojego ekosystemu na japońskim rynku.


FXMAG akcje potęga bankowa sbi zobowiązuje się wzmocnić pozycję xdc, zwiększając wpływ xdc network w japonii informacje,wiadomości 1

XDC Network oferuje solidną sieć łańcuchów bloków zaprojektowanych specjalnie dla zastosowań w przedsiębiorstwach takich jak finansowanie handlu, płatności i tokenizacja aktywów rzeczywistych. Z myślą o zwiększeniu wydajności na rynku finansowania handlu o szacowanej rocznej wartości 2000 bilionów jenów, XDC Network zapewnia szybkie transakcje i znacznie obniża opłaty transakcyjne ze względu na swoją energooszczędność, co sprawia, że stanowi idealny wybór dla wydajnych operatorów.

– Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z SBI VC Trade i wprowadzaniem ekosystemu XDC na japoński rynek – powiedział Atul Khekade, współzałożyciel XDC Network. – Japonia jest kluczowym ośrodkiem handlu międzynarodowego, a nasza platforma łańcuchów bloków dąży do usprawnienia tego sektora przez zwiększenie przejrzystości i identyfikowalności oraz obniżenie kosztów. W ramach naszej współpracy z SBI VC Trade będziemy dążyć do wzmacniania pozycji przedsiębiorstw i instytucji finansowych w Japonii dzięki korzyściom zapewnianym przez XDC Network.

– Jesteśmy zachwyceni możliwością rozszerzenia naszej oferty w obszarze kryptowalut, włączając XDC do naszej platformy wymiany – powiedział Fumiki Ozaki, prezes i dyrektor generalny SBI VC Trade Co., Ltd. – XDC Network zapewnia wyjątkową propozycję wartości na rynku finansowania handlu i wierzymy, że jej dodanie do platformy poprawi doświadczenia handlowe naszych klientów. SBI VC Trade stale zobowiązuje się do świadczenia wszechstronnych usług, które nadają priorytet zadowoleniu klienta, a partnerstwo z XDC Network doskonale wpisuje się w naszą filozofię skupiającą się na klientach.

Podczas gdy XDC Network wchodzi na japoński rynek dzięki partnerstwu z SBI VC Trade, jej celem jest napędzanie transformacji cyfrowej w branży finansowania handlu i zdobycie pozycji globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań opartych na łańcuchach bloków dla przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

Informacje o XDC Network:

XDC Network to otwarty, neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla łańcuch bloków warstwy 1 klasy korporacyjnej, kompatybilny z EVM, który działa z powodzeniem od 2019 r. Sieć uzyskuje konsensus za pomocą specjalnie delegowanej techniki proof-of-stake (XDPoS), która zapewnia czas transakcji wynoszący 2 sekundy, prawie zerowe wydatki na energię (0,0001 USD), ponad 2000 transakcji na sekundę i interoperacyjność z normami ISO 20022 dotyczącymi wymiany danych między instytucjami finansowymi. XDC Network zapewnia różnorodne, nowatorskie zastosowania łańcuchów bloków, które są bezpieczne, skalowalne i wysoce wydajne.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Nadar Suresh
suresh@xinfin.org


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk