• Odbierz prezent
Porządki w GetBack – Konrad Kąkolewski odwołany ze stanowiska prezesa

Po wczorajszych wydarzeniach, rada nadzorcza Getback odwołała ze skutkiem natychmiastowym Konrada Kąkolewskiego ze stanowiska prezesa spółki, z funkcji członków zarządu  zrezygnowali Anna Paczuska oraz Marek Patuła.

 

Zmiany personalne

 Decyzją rady nadzorczej Przemysław Dąbrowski od 25 kwietnia 2018 r. będzie nowym członkiem zarządu spółki. Dzisiaj także odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie GetBack, które zostało przerwane wcześniej 28 marca, a następnie 6 kwietnia.

 

Zawieszenie notowań

W poniedziałek około godziny 9:04 odbyły się ostatnie notowania akcjami GetBack. Ze względu na interes i bezpieczeństwo uczestników obrotu GPW zawiesiła notowania akcji i obligacji spółki. We wtorkowym komunikacie GPW podała, że zawiesiła obrót akcjami i obligacjami na wniosek Komisji Nadzoru Finansowego.  W komunikacie nie podano dnia wznowienia notowań.

Sytuacja GetBack sięga znacznie dalej w czasie, niż się może wydawać. Całą historię można odnaleźć w ostatnim artykule o poniedziałkowych wydarzeniach z GetBack w roli głównej, w którym to PFR i PKOBP zaprzeczyły o jakimkolwiek finansowaniu działań GetBack.


Szymon Maj

Działacz społeczny, autor. Zwolennik analizy fundamentalnej, przy jednoczesnej obserwacji wartości wolumenu. Po godzinach baczny obserwator społecznego aspektu giełdy.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk