• Odbierz prezent
Poranna okazja na kursie eurodolara EURUSD - analiza wykresu

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURUSD na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilku sesji giełdowych. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 140 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od dołka cenowego po kursie 1,1940. Po tym fakcie to kupujący zdominowali handel na głównej parze walutowej.  Na wtorkowy otwarciu sesji europejskiej notowania osiągnęły lokalne high po cenie 1,2080.

Poranna Okazja Na EURUSD? - 1

EURUSD H1

Kluczowym elementem bieżącej sytuacji technicznej jest dołek na wysokości mierzenia Fibonacciego 61,8%. Pozwoliło to ukształtował potencjalną formację odwróconej głowy z ramionami. Na otwarciu czwartkowej sesji europejskiej notowania budują prawe ramię struktury i reagują na pułap współczynnika 38,2% fibo.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk