• Odbierz prezent
Poniedziałkowy webinar z ekspertem. Limit długu w USA - polityczna iluzja! Czy USA mogą zbankrutować?
fot. freepik.com

Co przyniesie tydzień? - dr Przemysław Kwiecień

Limit długu w Stanach Zjednoczonych mocno ogranicza swobodę działania amerykańskiego Departamentu Skarbu. W połączeniu z przepychankami politycznymi może doprowadzić to do głębszej korekty na indeksach lub nawet... bankructwa USA?

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar, w którym pokrótce komentujemy zeszłotygodniową decyzję monetarną EBC, przyglądamy się poziomowi amerykańskiego zadłużenia oraz jego wpływie na rynki akcji w Stanach.

W dzisiejszym webinarze:

  • EBC nie kończy z dodrukiem
  • Limit długu w USA - polityczna iluzja
  • Czy USA mogą... zbankrutować?

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk