• Odbierz prezent
Ponad 80.000 ludzi odebrało CoinDeal Tokeny jeszcze przed premierą rynku!

Giełda CoinDeal potwierdza, że jej tokeny odebrało już ponad 80,000 użytkowników, co oznacza, że każdy uczestnik może dodatkowo otrzymać aż 500 tokenów CDL. Im bliżej startu rynku, który zaplanowany jest  już na 12 listopada tego roku, tym bardziej wzrasta zainteresowanie odebraniem darmowych tokenów giełdy. Jest to pierwszy taki token, rozdany za darmo użytkownikom.

 

Odbierz swoje 100 tokenów


Użytkownicy posiadający CDL będą mogli:

  • zniwelować prowizje od transakcji do zera,  
  • uzyskać dostęp do priorytetowego supportu, czy
  • wziąć udział w głosowaniu na nowe coiny (funkcja dostępna w Azji i Europie), które zostaną dodane do giełdy.

CoinDeal funkcjonuje na rynku zaledwie 2 lata, a już zdecydował się wypuścić swój własny token, otwiera się także na Stany Zjednoczone oraz zapowiada premierę aplikacji mobilnej w listopadzie na system Android i iOS.

Historia wielu giełd krypto pokazuje, że stworzenie własnego coina to dość powszechna praktyka. Dla przykładu można wymienić tu takie platformy, jak Binance, FatBTC czy LATOKEN. Giełdy z własnymi kryptowalutami zdecydowanie przykuwają uwagę, pozwala to także zauważyć potencjał i rozwój firmy.

Warto podkreślić, że CoinDeal rozdaje swoje tokeny całkowicie za darmo,

a do odebrania jest aż 90% z całej puli (firma zapowiedziała, że nie będą tworzone kolejne partie CDL). Dodatkowo, platforma rozdaje swoje coiny przed samą jego premierą i startem rynku.

100 CDL może odebrać każdy użytkownik, który przeszedł weryfikację tożsamości, a jest to bardzo prosty i szybki proces  – wystarczy wgrać swój dokument. Zgodnie z White Paper CDL Tokena, nieodebrane coiny zostaną proporcjonalnie rozdysponowane pomiędzy wszystkich właścicieli. Giełda na ten moment szacuje, że każdy uczestnik otrzymać może nawet do 500 tokenów. CoinDeal zapowiedział także, że CDL będzie dostępny w parze z Euro (EUR), Bitcoinem (BTC) oraz Tetherem (USDT).

Bazując na danych (etherscan.io z dnia 31.10.2019) Tether posiada 507.537 adresów (jedna osoba może być właścicielem kilku adresów), zaś Binance Coin 314,024. Co ciekawsze, popularny w Polsce Golem to zasób jedynie 103,156 adresów. CoinDeal Token z dotychczasowym wynikiem 80,714 osób (stan na 31.10.2019), a według firmy z prawdopodobnym 100,000 w momencie premiery, będzie plasował się w ścisłej czołówce.


Można więc stwierdzić, że CoinDeal Token jest atrakcyjnym kąskiem dla każdego, kto już zaczął, albo też dopiero zaczyna w świecie kryptowalut. Mimo, że jego cena znana będzie 12 listopada, to o jego wartości stanowi dziś popularność i korzyści, które da użytkownikom giełdy.

Wciąż jeszcze można odebrać swoje darmowe tokeny na token.coindeal.com

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://coindeal.com

oraz kanały społecznościowe:

https://www.facebook.com/CoinDealOfficial/

https://www.facebook.com/CoinDealPolska

https://twitter.com/CoinDeal_

https://www.linkedin.com/company/coindeal/

https://t.me/coindeal_com

https://medium.com/coindeal

https://www.reddit.com/r/CoinDeal/

https://www.instagram.com/coindeal_com/

https://www.youtube.com/coindeal

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2608398

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk