• Odbierz prezent
Pomysły inwestycyjne tygodnia. Olbrzymie wzrosty indeksu S&P500

S&P 500 zakończył poprzedni tydzień 27% wzrostu w 13 dni. To tydzień z najlepszym wynikiem od 1974 roku i to pomimo skróconego tygodnia Świątecznego i złych danych. Przekroczyliśmy 50% odreagowania ostatnich spadków. Ten wzrost nie powinien być zaskoczeniem. O statystykach potencjalnego odreagowania mówiliśmy na naszym spotkaniu 2 kwietnia. Teraz przed nami kolejne pytania.

  • Czy to już koniec obecnego odreagowania?
  • Czego możemy spodziewać się w kolejnych dniach?

Temu głównie poświęcimy nasze dzisiejsze spotkanie w ramach cyklu Pomysły Inwestycyjne Tygodnia. Zapraszamy na bezpłatne webinarium dziś na godz. 19:00

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk