• Odbierz prezent
poMOC jest w nas. Niecodzienna moc codziennego bankowania w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska, wspólnie ze swoimi klientami, po raz kolejny organizuje akcję pomocową „poMOC jest w nas”. Tym razem, dzięki codziennemu bankowaniu, pomoc trafi do wybranych ośrodków onkologicznych dla dzieci w całej Polsce.

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów wieku dziecięcego. W ciągu roku w Polsce diagnozuje się aż 1 200 nowych zachorowań na nowotwory u dzieci. Pomimo ciągłego rozwoju medycyny oraz świadomości społeczeństwa, to druga pod względem częstotliwości występowania przyczyna śmierci u najmłodszych. Aby wesprzeć potrzeby ośrodków onkologii dla dzieci, bank organizuje akcję poMOC jest w nas.

Od 14 września do 5 października 2020 bank, z każdej, darmowej dla klienta, transakcji BLIKIEM, przekaże 5 gr na zakup sprzętu medycznego dla 10 polskich dziecięcych ośrodków onkologicznych. Pod uwagę będą brane m.in. przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu, zakupy przy użyciu BLIK, zrealizowane w okresie trwania akcji.

- Chcemy pokazać, że nasze codzienne wybory mają znaczenie, można powiedzieć – niecodzienną moc. Wybierając BLIKA m.in. przy płatnościach, klienci wspierają naszą akcję i tym samym pomagają potrzebującym – komentuje Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska.

- Do 5 października osoby, które zechcą się zaangażować w akcję, będą mogły również wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji Santander z dopiskiem „pomoc”. Zebrane środki w akcji poMOC jest w nas przekażemy 10 ośrodkom onkologii dziecięcej – dodaje Marzena Atkielska, prezes Fundacji Santander Bank Polska.

Za środki za transakcje BLIK oraz zebrane z wpłat klientów Fundacja Santander zakupi niezbędny sprzęt medyczny i przekaże go do wybranych ośrodków onkologii dziecięcej w Polsce. Wpłacać można na konto Fundacji: 21 1090 1056 0000 0001 4683 4290

To kolejna po „Podwójnej mocy pomagania” akcja, do której Santander Bank Polska zaprasza swoich klientów. Wtedy we wspólną pomoc włączyło się ponad 15 tys. osób i w efekcie do polskich szpitali trafiło ponad 5 mln zł na zakup odpowiedniego sprzętu i środków ochronnych do walki z Covid-19.

Szczegóły oraz regulamin akcji na Santander.pl/moc


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk