• Odbierz prezent
Polujesz na shorty po mocnej fali wzrostowej? Lepiej uważaj! Zapraszamy na webinar „Formacja chorągiewki + Okazje inwestycyjne tygodnia”

We wtorek 30 czerwca 2020 roku, o godzinie 20:00, zapraszamy na czwarty webinar z cyklu przygotowanego we współpracy z brokerem TICKMILL. Tym razem omówiona zostanie formacja chorągiewki.

Co to jest formacja chorągiewki?

To kolejna formacja kontynuacji trendu, co oznacza, że jeśli dobrze ją rozpoznamy, będziemy mieli bardzo duże prawdopodobieństwo kontynuacji dotychczasowego kierunku ruchu cenowego. Jest ona lubiana przez inwestorów, ponieważ ma dużą skuteczność. Jednak jak w każdym zagadnieniu związanym z analizą techniczną, tak i tu, istotne są szczegóły. Przedstawimy je podczas naszego wirtualnego spotkania.

Czego możesz oczekiwać po webinarze?

Podczas ponad godzinnego spotkania, rozłożę na czynniki pierwsze zagadnienie z analizy technicznej dotyczące formacji chorągiewki. Zapoznamy się zarówno z typowym książkowym podejściem, jak i spróbujemy dodać odrobinę rynkowego sprytu. Praktyka pokazuje, że da się podejść do tematu bardziej kreatywnie, co zaprezentowałem na poprzednich webinarach, omawając formację głowy z ramionami, formację podwójnego dna oraz formację flagi. Te trzy nagrania są dostępne całkowicie bezpłatnie dla prenumeratorów magazynu Inwestor.

W drugiej części webinaru, przedstawię moim zdaniem najciekawsze okazje rynkowe. Ponadto, będzie również sesja pytań i odpowiedzi, gdzie przeanalizuję wybrany przez Ciebie instrument oraz odpowiem na nurtujące Cię pytania inwestycyjne.

Jak się zapisać na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować tutaj. Poruszone zostaną nie tylko zagadnienia typowo inwestycyjne, ale również psychologiczne, ponieważ ten aspekt ma kluczowe znaczenie w długoterminowym generowaniu zysków na rynkach finansowych.

Na stronie rejestracyjnej jest również filmik przedstawiający formację chorągiewki. Warto go obejrzeć, aby posiadać podstawową wiedzę, dzięki czemu omawiane na webinarze sytuacje rynkowe będą bardziej zrozumiałe.

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Wirtualne spotkanie będzie nagrywane.

Premiera nowego numeru magazynu Inwestor

Już niebawem pojawi się najnowszy numer kwartalnika Inwestor. Będzie to egzemplarz wyjątkowy, ponieważ dogłębnie przeanalizujemy w nim wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Co więcej, przedstawimy symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy również o wirusach i pandemiach. Przyjrzymy się, jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- ogrom wiedzy do analizy.

Co więcej, z kodem BESSA, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk