• Odbierz prezent
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin przestaje rekomendować Pracownię Nowych Technologii

W ostatnich tygodniach można było spotakć w internecie coraz więcej materiałów na temat spółki PNT. Niestety nie wszystkie publikacje zachęcały do przystąpienia do inwestycji w Pracowni Nowych technologii.

 

Czytaj także: Finansowy koszmar 230 inwestorów. Kopalniany biznes Bentyna pochłonął miliony

Inwestycja w jeden z najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się biznesów na świecie, z uzyskiwanym bez żadnego dodatkowego wysiłku zyskiem na poziomie od 50% do nawet 200% rocznie. Do tego stosunkowo niski próg wejścia na poziomie minimum 50 tys. złotych. Inwestycja, nad którą pieczę s.. Czytaj
Finansowy koszmar 230 inwestorów. Kopalniany biznes Bentyna pochłonął miliony

Dziś Polskie Stowarzyszenie Bitcoin oficjalnie przedstawiło swoje stanowisko wobec zaistniałej sytuacji. Poniżej zamieszczamy treść pisma.

"Po naszym liście otwartym dotyczącym projektu realizowanego przez Pracownię Nowych Technologii otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od zawiedzionych tym projektem inwestorów. Ze względu na różnie postrzegane praktyki sprzedażowe i zarządcze stosowane przez prowadzących projekt, część inwestorów czuje się wręcz oszukana. O sytuacji firmy pisały już też portale branżowe. Mimo negatywnej atmosfery, która wytworzyła się wokół spółki, ta nadal w taki sam sposób reklamuje swoje usługi i zachęca do dalszego inwestowania w działalność PNT oraz spółek powiązanych.

Analizując posiadane oraz otrzymane od inwestorów dane dot. działalności PNT, dochodzimy do wniosku, że ​ pod żadnym względem nie możemy rekomendować inwestycji w ten projekt​ .

Jednocześnie nadal zachęcamy do kontaktowania się z nami osób, które współpracowały z PNT, szczególnie te, które czują się poszkodowane przez ich działalność, oraz wszystkich tych, których chcieliby się w tej sprawie rzeczowo wypowiedzieć."

FXMAG kryptowaluty polskie stowarzyszenie bitcoin przestaje rekomendować pracownię nowych technologii pnt 1


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk