• Odbierz prezent
Polski złoty dewastuje euro, dolara, franka i funta na rynku Forex! Zobacz, ile złotych zapłacisz w tej chwili za główne waluty

Zobaczmy, jak wygląda obecnie sytuacja na rynku walutowym. Sprawdzimy kursy dolara (USD/PLN), franka (CHF/PLN), euro (EUR/PLN) oraz funta (GBP/PLN). Polski złoty potężnie zyskuje teraz na wartości względem głównych walut. Spowodowane jest to poprawą sentymentów na rynkach finansowych. Inwestorzy coraz mniej obawiają się pandemii koronawirusa.

Bardzo ciekawy film o giełdzie. Spółki czy spod lady:

Kurs euro wobec polskiego złotego

kurs euro EUR/PLN

Wykres kursu euro

Kurs euro EUR/PLN mocno spadał w ciągu ostatnich godzin. Za jedno euro zapłacimy teraz 4,4300 zł. Punktem wsparcia dla kursu euro EUR/PLN jest pułap 4,425 złotego.

Kurs funta do złotówki

kurs funta GBP/PLN

Wykres kursu funta

Kurs funta GBP/PLN potężnie zniżkował podczas ostatnich godzin. Jeden funt kosztuje teraz 4,8878 PLN. Wsparciem dla kursu funta GBP/PLN jest pułap 4,878 zł.

Kurs franka w relacji do polskiej waluty

kurs franka CHF/PLN

Wykres kursu franka

Kurs franka CHF/PLN znacznie osunął się w dół w ciągu ostatnich godzin. Jeden frank kosztuje teraz 4,1199 złotego. Punktem wsparcia dla kursu franka CHF/PLN jest poziom 4,114 zł.

Kurs dolara względem złotego

kurs dolara USD/PLN

Wykres kursu dolara

Kurs dolara USD/PLN nie wyróżnił się na tle pozostałych par walutowych i także potężnie tracił na wartości. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,8418 zł. Wsparciem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,836 zł.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk