• Odbierz prezent
Polska firma w rankingu Top 50 Property Managers 2021

Renters.pl, najszybciej rozwijająca się polska firma zajmująca się zarządzaniem najmem krótkoterminowym, znalazła się na liście Top 50 największych firm na świecie. Jest to jedyna polska firma w rankingu Top 50 Property Managers 2021. O nominacji do prestiżowego zestawienia decydowała ilość zarządzanych apartamentów oraz jakość świadczonych usług.

W rankingu Top Property Managers 2021 Renters.pl zajęło wysoką 36 pozycję. Polski lider zarządza obecnie ok. 1000 apartamentów w kraju i na tle innych firm na światowym rynku wyróżnia się innowacyjnością swoich usług. Firma nie tylko kompleksowo zarządza apartamentami, dbając o ich wystrój, wynajmowanie i marketing (tzw. full-service najmu krótkoterminowego), lecz także skutecznie maksymalizuje przychody i zwiększa rentowność nieruchomości.

– Zajęcie wysokiego miejsca w światowym rankingu to nie tylko wyróżnienie na wielką skalę, lecz także formalne ugruntowanie pozycji eksperta i zyskanie widoczności na światowym rynku wśród właścicieli nieruchomości i liderów branży na całym świecie. O pozycji Renters.pl w rankingu zdecydowała ilość obsługiwanych przez nas mieszkań. To duże zaskoczenie, że jesteśmy wśród 50 najlepszych firm na świecie. Widzimy, że twórcy rankingu istotnie podkreślili, że jednym z aspektów naszej działalności jest wdrażanie skutecznych działań, by zysk z inwestycji był satysfakcjonujący dla właścicieli mieszkań. Nasze autorskie narzędzia do wyceny apartamentów, wiedza o rynku i doświadczenie pozwala nam zwiększać przychód z najmu, mając na uwadze konkurencyjne oferty. Ranking o światowym rynku najmu krótkoterminowego świetnie ilustruje dynamiczny rozwój Renters.pl. Połowa z firm z Top 10 to organizacje z ponad 30 letnim doświadczeniem. Tymczasem Renters.pl rozpoczęło swoją działalność stosunkowo niedawno, bo w 2018 r. – mówi Wojtek Maniecki, Managing Director w Renters.pl.

Do rankingu Top 50 Property Managers 2021, przygotowywanego przez Rentals United, firmy zgłaszały się same lub bywały zgłaszane. Każda z firm udostępniła dane w okresie 2 miesięcy.

Renters.pl wspiera właścicieli apartamentów i domów w zarządzaniu krótkoterminowym najmem i pomaga im zarabiać więcej, maksymalizując przychody. Mimo pandemii firma odnotowała wzrost o 41% w stosunku do roku ubiegłego. Przyrosty w lipcu i sierpniu były ponad 100 procentowe. W tym roku przychody Renters.pl osiągnęły już niespełna 30 milionów złotych.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk