• Odbierz prezent
Polowanie na inwestycyjny złoty strzał
fot. freepik.com

Często słyszymy, że nie warto jest przeżywać przegapionej okazji inwestycyjnej, ponieważ rynek dostarczam nam je każdego dnia. Jest nawet takie powiedzenie, że są one jak autobusy- gdy jeden odjedzie, przyjedzie kolejny. Jednak co jeśli nie potrafisz wyłapać żadnej z nich? Może problem tkwi w umiejętności szukania? Zapraszam Cię we wtorek, 26 października, o godzinie 20:00 na webinar, w trakcie którego urządzimy polowanie na inwestycyjny złoty strzał, czyli będziemy poszukiwać wybornej okazji inwestycyjnej. W trakcie tego wirtualnego spotkania możesz zaproponować własny instrument i zobaczysz w jaki sposób przebiega moja analiza i cały proces decyzyjny.  

Okazje inwestycyjne na rynku

W jaki sposób znaleźć walor, który da nam ponadprzeciętną stopę zwrotu? Niestety, w inwestowaniu oraz tradingu nie ma dróg na skróty. Aby znaleźć instrument przed jego wystrzałem, trzeba przeglądać setki wykresów, a następnie monitorować sytuację na bieżąco. Timing, czyli idealne trafienie czasowe ma kluczowe znaczenie w naszych inwestycjach. Oczywiście dla niektórych nie jest problemem utrzymywanie pozycji w średnim czy długim terminie. Jednak posiadanie w portfelu akcji, czy innych aktywów, których kurs od roku stoi w tym samym miejscu, nie jest niczym przyjemnym, a wręcz irytującym i prowokującym do nieprzemyślanych ruchów. Podczas tego webinaru zrobimy przegląd rynku w poszukiwaniu potencjalnych inwestycyjnych złotych strzałów, czyli takich instrumentów, które mogą w niedługim czasie odnotować spektakularny ruch wzrostowy bądź spadkowy. W trakcie wirtualnego spotkania przeanalizuję wybrane przez Ciebie instrumenty, dlatego jest to świetna okazja by zobaczyć w jaki sposób inna osoba dokonuje procesu decyzyjnego w swoich inwestycjach.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Masz kłopoty z panowaniem nad emocjami w trakcie inwestowania?

Niestety fakty są takie, że wielu doskonale zapowiadających się traderów i inwestorów kończy swoją przygodę z rynkami finansowymi, ponieważ nie radzą sobie psychicznie. Obciążenia związane z decyzjami dotyczącymi zajęcia, prowadzenia oraz zamknięcia pozycji są ogromne. Jeżeli nie będziemy mieli sprawdzonych metod, jak sobie radzić w takich sytuacjach, wtedy prędzej czy później popełnimy zadziwiająco nieracjonalne błędy.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk