• Odbierz prezent
Pogłębiamy korektę spadkową na Bitcoinie

Z zeszłotygodniowych wzrostów nie pozostało zbyt wiele i mimo pozytywnego sentymentu panującego na rynku kryptowalut, kurs BTC/PLN nadal osuwa się w dół. Nie są to bardzo intensywne spadki, gdyż na rynku BTC/USD nadal dominują byki, które starają się odzyskać utracony teren.

Pogłębiamy korektę spadkową na Bitcoinie - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Mimo wybicia poziomu wsparcia na 42 050 PLN rynek BTC/PLN nadal znajduje się wewnątrz formacji cenowej Byczej Flagi, która powstała na bazie poprzedniej formacji cenowej Byczej Chorągiewki. Kurs BTC/PLN znajduje się w pobliżu dolnego ograniczenia tej formacji cenowej i w tych rejonach cenowych spodziewana jest jakaś reakcja rynkowa.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są najważniejsze poziomy cenowe na rynku Bitcoina oraz jakie są możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzące godziny, zapraszamy do oglądania poniższej analizy video.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk