• Odbierz prezent
 Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inne istotne dane. Podsumowanie dzisiejszej sesji dla spółek sektora odzieżowego
fot. freepik.com

Zarówno LPP jak i CCC wchodzą w skład indeksu WIG20 i są one w nim jedynymi spółkami sektora odzieżowego. W dzisiejszym artykule przyglądniemy się bliżej historii obydwu spółek, osiąganym wynikom, przeanalizujemy wszelkie ważne dla akcjonariuszy dane, na końcu podsumujemy, jak prezentowały się notowania spółek w dniu dzisiejszym.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

 

 

Spółka LPP: działalność, opis spółki, notowania, kurs akcji i podsumowanie dzisiejszej sesji

LPP jest to jedna z polskich spółek, zajmujących się produkcją odzieży. W skład grupy wchodzi 5 różnych marek takich jak: House, Cropp, Mohito, REserved oraz Sinsay. Spółka jest obecna na rynku polskim od roku 1991, główna siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Według danych udostępnionych przez LPP na całym świecie znajduje się ponad 1700 salonów odzieżowych prowadzonych przez tą spółką. Niektóre z marek dostosowane są wyłącznie dla kobiet, jak Mohito inne bogatsze są także w odzież męską czy dziecięcą. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi również w skład indeksu WIG20, który zrzesza 20 najpłynniejszych i największych polskich spółek. Do najbardziej aktywnych na giełdzie podmiotów z sektora odzież i obuwie można zaliczyć: CCC, Intersport, Esotiq oraz Coccodrillo.

Więcej na temat spółki LPP dowiesz się z poniższego artykułu.

 

Czytaj więcej

 

 

Kurs otwarcia, zamknięcia, TKO i inne dane o spółce LPP

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

Teoretyczny kurs otwarcia

Kurs zamknięcia

Najwyższy kurs

Najniższy kurs

Zmiana procentowa

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania LPP, po zakończeniu sesji.

 

 

 

CCC - co musisz wiedzieć o spółce?

 

CCC jest to jedna z polskich spółek, zajmujących się produkcją obuwia. Siedziba spółki mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. Podmiot został założony w roku 2001 i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność na rynku polskim. Zgodnie z podanymi informacjami salony CCC oferują produkty na każdą kieszeń i są to głównie: obuwie, torebki, paski, produkty ochronne i pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. W roku 2016 miało miejsce przejęcie przez CCC spółki Eobuwie.pl. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od roku 2004, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Kliknij w poniższy button, aby dowiedzieć się więcej o spółce. 

 

Czytaj więcej
CCC - notowania, kurs akcji

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

Teoretyczny kurs otwarcia

Kurs zamknięcia

Najwyższy kurs

Najniższy kurs

Zmiana procentowa

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań CCC.
Krzysztof Wójcik

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk