• Odbierz prezent
Po spadku kursu funta GBPPLN do 4,72 nie pozostało już nic! Kursy walut dolara, euro, funta i franka w poniedziałek 7 stycznia 2019

Mamy dzisiaj 7 stycznia 2019 roku. Zobaczmy jak o poranku w poniedziałek kształtują się główne kursy walut - dolara USDPLN, euro EURPLN, funta GBPPLN i franka CHFPLN. Po zwiększonej zmienności w pierwszym tygodniu stycznia możliwe, że przyszedł czas spokojniejszy.

Kurs dolara USDPLN

Kurs dolara USDPLN w poniedziałek rano wyynosi 3,76. Od listopada porusza się on w kanale między 3,73 - 3,814. Czy czekają nas spadki na kursie dolara? Jeżeli uda się przebić poziom 3,73 wówczas będzie można się zastanawiać nad scenariuszem zmiany kierunku kursu dolara USDPLN.

Aby w czasie rzeczywistym analizować wykres kursu dolara skorzystaj z tej strony - aktualny kurs dolara.

Wykres kursu dolara do złotego na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu dolara do złotego na interwale H4

Kurs euro EURPLN

Kurs euro dzisiaj o poranku wynosi 4,29. Od kilku miesięcy euro porusza się on w kanale 4,25 - 4,35, a od listopada 2018r. kurs euro do złotego EURPLN znajduje się w mniejszej konsolidacji między 4,27 - 4,31. Krótkoterminowo przebicie jednego z poziomów 4,27 w dół lub 4,31 w górę być może będzie sugerować dalszy ruch w wybitym kierunku. Jednak długoterminowo czekamy na parze euro do złotego na przebicie 4,25 w dół lub 4,35 w górę.

Aby w czasie rzeczywistym obserwować kurs euro do złotego koniecznie skorzystaj z tej strony - aktualny kurs euro.

Wykres kursu euro do złotego na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu euro do złotego na interwale czterogodzinnym

Kurs funta GBPPLN

Kurs funta  kilkanaście minut przed godziną 8:00 wynosi 4,79. Po mocnych spadkach sprzed tygodnia, gdzie kurs funta spadł nawet do 4,72 nie pozostało już nic. Od 7 grudnia kurs funta oscylował między 4,72, a 4,818 i do tego maksymalnego poziomu zostało już niespełna 3 grosze. Czy to czas na większe odbicie się funta? Według nas jest mała szansa na to, w dalszym ciągu czekamy na informacje dotyczące Brexitu. Wszystko powinno rozstrzygnąć się na parach związanych z funtem brytyjskim GBP jeszcze w styczniu tego roku.

Chcesz w czasie rzeczywistym analizować kurs funta do złotego skorzystaj z tej zakładki - aktualny kurs funta.

Wykres kursu funta do złotego na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu funta do złotego na interwale czterogodzinnym

Kurs franka CHFPLN

Za jednego franka szwajcarskiego trzeba dzisiaj zapłacić prawie 3,82 złotego. Od 20 listopada kurs franka do złotego CHFPLN znajduje się w przedziale między 3,77, a 3,84. Jeżeli na wykresie kursu franka udałoby się przebić 3,84 wówczas szansa na atak poziomu 3,86 będzie bardzo duża.

Chcesz przeanalizować aktualny wykres kursu franka do złotego? Nic prostszego! Zapraszamy na tą stronę - aktualny kurs i wykres franka szwajcarskiego

Wykres kursu franka do złotego na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu franka do złotego na interwale czterogodzinnym

 

Notowania: GBPPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GBPPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk