• Odbierz prezent
Plus500 głównym sponsorem Atletico Madryt na dłużej

Plus500 pozostanie głównym sponsorem Atletico Madryt przynajmniej do połowy 2021 roku. Broker i klub zdecydowali się przedłużyć umowę sponsorską.

 

Regulowany przez brytyjski FCA broker Forex poinformował, że przedłużył umowę sponsorską z czołowym hiszpańskim klubem – Atletico Madryt. Poza obecnymi rozgrywkami, obejmować będzie ona sezony 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021. Obie strony rozważają również dalsze przedłużenie współpracy.

Dzięki umowie sponsorskiej z klubem z Madrytu, broker Plus500 ma znakomite możliwości do promowania swojej marki w Hiszpanii i Europie. Logo brokera widoczne jest na koszulkach ‘Los Colchoneros’ (broker jest sponsorem klubu od stycznia 2015), a Plus500 będzie miał możliwość promowania się również na nowym stadionie Wanda Metropolitano, na którym odbędzie się finał Ligi Mistrzów w 2019 roku.

 

W przypadku ostatnich trzech sezonów, w których Plus500  był sponsorem klubu z Madrytu, Atletico zajmowało najniższe miejsce na podium hiszpańskiej La Liga – za FC Barceloną i Realem Madryt. W 2016 roku klub wystąpił w finale Ligi Mistrzów, gdzie po rzutach karnych uległ Realowi Madryt.


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk