• Odbierz prezent
PlayWay z kolejnymi grami na rynku chińskim

7 czerwca spółka PlayWay poinformowała o zawarciu umowy na dystrybucję kolejnych gier na rynek chiński.

 

7 czerwca spółka gamingowa PlayWay poinformowała, że w tym dniu zawarła umowę z Entropy Game Global Limited z siedzibą w Hong-Kongu (należącą do grupy Tencent) na dystrybucję kolejnych gier z grupy kapitałowej PlayWay na rynku chińskim. Zawarta umowa dotyczy gier:

1. Car Mechanic Simulator 2018,

2. House Flipper,

3. Ultimate Fishing Simulator,

4. WoodZone.

Spółka dodała, że dokładna data premier gier zostanie ustalona w późniejszym terminie.

 

PlayWay to grupa kapitałowa obejmująca kilkanaście podmiotów. Należy do nich m. in. spółka Ultimate Games. Spółka jest wydawcą gry Wood Zone, w której można wcielić się w przedsiębiorczego drwala, który rozwija własną firmę. Spółka Ultimate Games wspólnie z PlayWay jest również wydawcą gry Ultimate Fishing Simulator, która stanowi symulator wędkarski. Wydawcą gier House Flipper i Car Mechanic Simulator 2018 jest PlayWay.

 

Spółka PlayWay nawiązała współpracę z grupą Tencent w lipcu 2018 r. Tencent to jedna z największych firm na świecie, posiadająca liczne spółki zależne w różnych branżach.

Na piątkowej sesji na GPW cena akcji spółki PlayWay rośnie o ponad 5%.

Czytaj także: PlayWay wchodzi na chiński rynek gier - akcje spółki mocno w górę

Kolejny z polskich producentów gier wszedł współpracę z chińskim dystrybutorem, zyskując dostęp do ogromnego rynku. W reakcji na tę informację akcje spółki wyraźnie rosną.   W sobotę, w raporcie bieżącym nr 47/2018 spółka PlayWay poinformowała o zawarciu umowy z Shenzhen Tencent Computer Systems .. Czytaj
PlayWay wchodzi na chiński rynek gier - akcje spółki mocno w górę


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk