• Odbierz prezent
PlayWay wesprze Polyslash w promocji Mech Mechanic Simulator

Polyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu „We. The Revolution”, wspólnie z Grupą PlayWay rozpocznie szeroko zakrojone działania marketingowe dotyczące gry Mech Mechanic Simulator. Krakowska Spółka zamierza wykorzystać know-how Grupy do zwiększenia społeczności graczy wokół tytułu, aby zmaksymalizować jej potencjał sprzedażowy. W ramach najnowszej produkcji gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę mechanika oraz producenta wielkich maszyn znanych szerzej jako mechy. Premiera gry na platformach Steam, Humble Store oraz na konsolach PS4 i Xbox One odbędzie się na przestrzeni I kwartału 2021 r.

Rozgrywka przeniesie gracza do świata przyszłości, w którym mechanicy nie pracują już nad samochodami, lecz nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów. Na początku gracz będzie musiał sprawdzić się na naprawie prostszych modeli, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych egzemplarzy.

- Niedawno zapoznaliśmy się z finalną wersją Mech Mechanic Simulator. Naszym zdaniem gra może zainteresować graczy innych naszych produkcji, ale potrzebuje jeszcze czasu na polishowanie. Zamierzamy wesprzeć Polyslash w promocji tytułu wykorzystując kanały dotarcia oraz know-how Grupy PlayWay. Poprzez intensyfikację działań planujemy rozbudować community wokół tytułu oraz zwiększyć poziom WishListy, aby premiera gry była jeszcze większym wydarzeniem wśród graczy – komentuje Krzysztof Kostowski, Prezes Zarządu Grupy PlayWay.

Tytuł pozwoli graczom na szerokie spektrum napraw i modyfikacji mechów. Poszczególne części maszyn mogą zostać pomalowane, odrdzewianie, zespawane, a nawet stworzone od nowa. Zniszczone elementy, niemożliwe do zreperowania mogą zostać sprzedane na złom albo przetopione i wykorzystane do stworzenia zupełnie nowego elementu, którego konkurencja nie dostanie w żadnym sklepie.

- W ramach rozgrywki gracz będzie musiał poprowadzić własny warsztat i zarządzać nim w sposób, który pozwoli utrzymać się na rynku zdominowanym przez olbrzymie korporacje. Oczekiwania klientów będą wzrastały wraz z każdą wykonaną usługą, dlatego do jego obowiązków będzie zaliczało się także ulepszanie miejsca pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i części. Prawdziwe wyzwanie zacznie się jednak w momencie, kiedy gracz rozwinie swój warsztat wystarczająco, aby zacząć wysyłać mechy na specjalne misje i zakupi pierwszego robota na własność - mówi Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash. – Gra ma szansę osiągnąć większy sukces komercyjny niż wydany w zeszłym roku We. The Revolution, dlatego wspólnie z PlayWay zamierzamy zintensyfikować działania promocyjne. W związku z tym premiera gry na PC będzie miała miejsce nieco później niż pierwotnie zakładaliśmy. Odbędzie się ona mniej więcej w tym samym czasie co wersje konsolowe – dodaje Dawid Ciślak.

Premiera Mech Mechanic Simulator została przewidziana na I kwartał 2021 roku. Wówczas gra trafi zarówno na platformy Steam i Humble Store, ale także na konsole PS4, Xbox One oraz Nintento Switch.

O spółce:

Polyslash to studio z siedzibą w Krakowie. Zespół produkcyjny może pochwalić się szerokim doświadczeniem w branży gier. Misją studia jest tworzenie gier wyróżniających się dopracowaną grafiką i wciągającą fabułą.

Największą produkcją studia jest gra „We. The Revolution” w ramach której gracz wciela się w rolę uzależnionego od alkoholu i hazardu sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Jego zadaniem jest sądzenie oskarżonych – rewolucjonistów oraz ich przeciwników, zbrodniarzy i zwykłych obywateli. Gra wystartowała 21 marca na Steam oraz GOG. W tym momencie ocena graczy oscyluje wokół 80% pozytywnych komentarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na niewielki zespół, który ją tworzył.

Od 27 sierpnia 2020 roku studio Polyslash jest notowane na rynku NewConnect.

Krakowskie studio należy do Grupy Kapitałowej PlayWay.

Więcej informacji: http://polyslash.com

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk