• Odbierz prezent
 PlayWay SA - Rekomendacja giełdowa
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego DM BOŚ SA dla spółki notowanej na giełdzie: PlayWay SA Dom Maklerski DM BOŚ SA dnia 2023-01-13 00:00 wystawił rekomendację dla akcji PlayWay SA. Aktualna cena akcji oscyluje na poziomie 371 PLN, a cena docelowa została ustalona na 0 PLN. Zespół analityczny wystawił zalecenie trzymaj.

X

Nazwa spółki, której dotyczy rekomendacja

Dom Maklerski

Data wystawienia rekomendacji

Zalecenia analityka

Aktualny kurs

Cena docelowa

Najnowsza rekomendacja

PlayWay SA

DM BOŚ SA

2023-01-13 00:00

trzymaj

371

0

Ostatnia rekomendacja

PlayWay SA

DM BOŚ SA

2022-07-19 00:00

kupuj

325

369

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zdecydowana większość z Was przynajmniej raz zdążyła już usłyszeć słowo rekomendacja giełdowa. Rekomendacja jest dokumentem publikowanym okresowo najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Publikacja taka powstaje głównie po to, aby pomóc akcjonariuszom dokonać jak najlepszych inwestycji. Prawdą jest, że rekomendacje nie zawsze się sprawdzają, doświadczeni inwestorzy doskonale wiedzą, że aby móc sugerować się zaleceniami należy mieć spore pojęcie o giełdzie i rynkach finansowych. Definicja rekomendacji giełdowej jest w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Treść publikacji musi zawierać:

  • wykaz autorów,
  • datę sporządzenia materiału,
  • horyzont czasowy,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk