• Odbierz prezent
PlayWay – poznaj najnowsze dane o sprzedaży gier

Spółka z branży gier PlayWay przedstawiła najnowsze dane dotyczące sprzedaży swych gier.

 

8 lipca spółka gamingowa PlayWay w swym raporcie przedstawiła najnowsze dane sprzedażowe. W czerwcu gra Car Mechanic Simulator w wersji na konsole XBOX 1 i Playstation 4 została pobrana ponad 43 tys. razy, a przychód brutto przekroczył 1,3 mln USD, przy czym z uwagi na brak danych ww. kwoty nie obejmują sprzedaży pudełkowej na Playstation 4. Koszty produkcji gry Car Mechanic Simulator w wersji na konsole nie przekroczyły 500 tysięcy zł i zostały odrobione jeszcze podczas przedsprzedaży, a więc przed właściwą premierą gry.

W raporcie dodano, że do tej pory sprzedaż gry Cooking Simulator przekroczyła 150 tysięcy kopii.

Ta wiadomość została pozytywnie przyjęta przez rynek, gdyż w trakcie pierwszej godziny handlu na poniedziałkowej sesji na GPW, cena akcji spółki wzrosła o prawie 2%.

Czytaj także: PlayWay z raportem sprzedażowym. Dowiedz się, jak sprzedaje się gra Car Mechanic Simulator na konsole

Spółka z branży gier przedstawiła popremierowy raport sprzedażowy dotyczący gry Car Mechanic Simulator na konsole. Wstępne dane wyglądają obiecująco.   28 czerwca spółka PlayWay przedstawiła popremierowy raport sprzedażowy dotyczący gry Car Mechanic Simulator na konsole. Spółka poinformowała, że n.. Czytaj
PlayWay z raportem sprzedażowym. Dowiedz się, jak sprzedaje się gra Car Mechanic Simulator na konsole

Notowania: PlayWay SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:PLW/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk