• Odbierz prezent
Platyna w relacji do kursu dolara USD w centrum uwagi

Notowania platyny w relacji do dolara po raz kolejny odbijają od wieloletniego poziomu wsparcia. Pod koniec 2008 notowania XPTUSD uformowały najniższy poziom przy cenie 731,00 USD. Nstępnie na początku roku 2016 spadki zostały wyhamowane na poziomie 800,00, tym samym poziom wsparcia w przedziale 730-800 został potwierdzony.

W sierpniu zeszłego roku notowania ponownie znalazły wsparcie w tym przedziale i notowania odbiły, notując minimum na poziomie 752,00.

Wykres dzienny platyny w stosunku do dolara amerykańskiego XPTUSD

Platyna w relacji do kursu dolara USD w centrum uwagi	 - 1

Anna Dąbrowska – Head of Poland – DIF BROKER

Klauzula

Żadna z informacji zawartych w niniejszym dokumencie nie stanowi oferty zakupu lub sprzedazy instrumentu finansowego ani dokonywania jakichkolwiek inwestycji. Wszystkie wyrażone opinii mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszelkie opinie są osobiste dla autora i nie odzwierciedlają opinii DIF Broker Sociedade Financeira de Corretagem S.A. DIF Broker nie bierze pod uwage celów osobistych inwestycji ani sytuacji finansowej i nie sklada żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokladność lub kompletność informacji, ani za jakiekolwiek straty wynikajace z inwestycji opartych na tym artykule lub innych informacjach dostarczonych przez jakiegokolwiek pracownika DIF Broker Sociedade Financiera de Corretagem SA, strony trzeciej lub w inny sposób. Dotychczasowe rezultaty nie mogą stanowić gwarancji, przyszlych wyników.

Notowania: PLATYNA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/PLATINUM/

Anna Dąbrowska

Head of Poland w domu maklerskim DIF Broker S.A. Expert od analizy punktowo-symbolicznej, absolwentka licznych szkoleń z zakresu analizy technicznej organizowanych przez grupę NASDAQ. Preferuje inwestycje długoterminowe z wykorzystaniem instrumentów głównie z giełd amerykańskich. Abslowentka Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu Finansów i Bankowości.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk