• Odbierz prezent
Platige podpisuje umowę na produkcję trailera gry komputerowej - Kurs akcji PlatigeImage na lekkim plusie
Z artykułu dowiesz się:

- O umowie Platige sp. z o.o. sp.k. z koreańską spółką
- o notowaniach Platige Image

Platige sp. z o.o. sp.k. podpisała umowę na wyprodukowanie trailera do gry komputerowej. Kurs akcji Platige Image S.A. jest dziś na lekkim plusie.

 

Umowa

Platige Image S.A. poinformowała w raporcie 11/2017 o podpisaniu przez Platige sp. z o.o. sp.k., umowy z koreańską koreańską spółką Smilegate Entertainment Inc.

Przedmiotem umowy jest wyprodukowanie oraz dostarczenie trailera do gry komputerowej do października 2017 r. Wynagrodzenie z tytułu umowy nie przekracza 5% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Platige Image za 2016 r.

„Umowa może zostać rozwiązana przez Zleceniodawcę w każdym momencie bez podania przyczyny, z zastrzeżeniem wypłaty Wykonawcy wynagrodzenia za wszystkie wykonane prace do chwili rozwiązania umowy” - podano w komunikacie.

 

Notowania Platige Image

Kurs akcji Platige Image zyskuje około 16:00 1,1% na wartości.

 Kurs akcji Platige Image 08-08-2017

 

Informacja o podpisaniu umowy z koreańską spółką nie zrobiła wielkiego wrażenia na inwestorach. Nie widać już tak dużego zainteresowania akcjami Spółki, jak było to po opublikowaniu informacji dotyczącej możliwości stworzenia wspólnie z Netflix serialu opartego na sadze „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego. Pozostała natomiast wysoka cena akcji Spółki, która ukształtowała się w tamtym czasie.

 

(źródło grafiki głównej: pixabay.com)


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk