• Odbierz prezent
Plantwear startuje z nowym serwisem e-commerce Giftbay.pl

Plantwear, lider internetowej sprzedaży i producent drewnianych akcesoriów lifestylowych, poszerza zakres działalności. Spółka uruchomiła właśnie nową platformę e-commerce Giftbay.pl, za pośrednictwem której będzie oferować spersonalizowane prezenty oraz gadżety. Platforma zawiera ponad 200 wersji produktowych z podziałem na kategorie, okazję oraz relację z obdarowanym. Personalizacja dokonywana jest na gotowych produktach, co zapewnia krótki termin realizacji zamówień.

Prace związane z utworzeniem platformy e-commerce z personalizowanymi prezentami był realizowany już od dawna, jednak z niską częstotliwością. Ze względu na aktualny wzrost popularności e-commerce oraz ograniczenie kontaktów społecznych, spółka zintensyfikowała działania w celu szybszego uruchomienia nowej platformy Giftbay.pl

- Od kliku tygodni obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania zakupami online. Uznaliśmy, że to dobry moment na poszerzenie naszego portfolio, większą dywersyfikację źródeł przychodów i dostarczenie naszym klientom dodatkowej możliwości związanej z personalizacją oferowanych przedmiotów. Nasi klienci mogą zamówić prezent wraz z dostarczeniem bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Taka usługa wydaje się szczególnie ważna i potrzebna teraz, w okresie społecznej izolacji - komentuje Wiktor Pyrzyk, prezes Plantwear

Część produktów oferowanych w serwisie Giftbay.pl wytwarzana będzie przez Plantwear, a pozostałe będą zamawiane od dostawców, z którymi zostały już ustalone warunki handlowe. Produkcja i nadzór nad projektem odbywać się będzie w siedzibie spółki w Radzyniu Podlaskim, natomiast opracowaniem i wdrożeniem strategii marketingowej zajmie się zespół Plantwear w Krakowie.

Dodatkowo, w związku z ogłoszonym stanem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 spółka zaangażowała się w pomoc polskim placówkom służby zdrowia.

- Zleciliśmy uszycie 200 maseczek, które trafią do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Dodatkowo, za każdą zakupioną bransoletkę plecioną do tej puli dorzucimy jeszcze jedną sztukę. Maseczki nie są certyfikowane, jednak w obecnej sytuacji placówki medyczne zgłaszają chęć ich wykorzystania po sterylizacji na miejscu – tłumaczy Ewelina Bury, wiceprezes Plantwear.

O SPÓŁCE:

Plantwear - lider rynku lifestylowych akcesoriów drewnianych w Polsce, producent wysokiej jakości, unikatowych drewnianych zegarków, biżuterii i akcesoriów. Działająca od 2013 roku marka systematycznie zwiększa sprzedaż i rozwija portfolio produktowe. Poza działalnością biznesową, Plantwear koncentruje się na budowaniu relacji ze środowiskiem i społecznością w której działa. Ekologiczna filozofia, objawiająca się w polityce zero-waste, korzystaniu z certyfikowanego drewna oraz misji posadzenia większej liczny drzew niż wykorzystuje w produkcji, sprawia, że wokół marki tworzy się zaangażowana społeczność. Na początku stycznia 2020 r. Plantwear zadebiutował na rynku NewConnect.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk