• Odbierz prezent
Plantwear rozpoczyna sprzedaż maseczek bawełnianych

Plantwear, lider internetowej sprzedaży i producent drewnianych akcesoriów lifestylowych, wprowadził do sprzedaży bawełniane maseczki ochronne. Decyzja o poszerzeniu asortymentu wynika z dużego zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów w związku z nałożeniem przez Rząd RP nakazu zasłaniania twarzy (nosa i ust) w przestrzeni publicznej od 16 kwietnia 2020.

– Maseczka ochronna stała się obecnie produktem pierwszej potrzeby. W związku z licznymi zapytaniami o ten produkt, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzamy wysokiej jakości, bawełniane maseczki do naszej oferty – komentuje Wiktor Pyrzyk, prezes Plantwear.

Plantwear aktywnie włącza się w pomoc placówkom medycznym. Zarząd spółki zapowiada, że przekaże szpitalom tyle maseczek, ile zostanie sprzedanych w sklepie internetowym.

Spółka działania charytatywne rozpoczęła już wcześniej – wsparcie uzyskał Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie.

- Zleciliśmy uszycie 200 maseczek, a dodatkowo, za każdą zakupioną bransoletkę plecioną do tej puli dorzucimy jeszcze jedną sztukę. Obecnie do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie przekazaliśmy już przeszło 1000 maseczek. Maseczki nie są certyfikowane, jednak w obecnej sytuacji placówki medyczne zgłaszają chęć ich wykorzystania po sterylizacji na miejscu – tłumaczy Ewelina Bury, wiceprezes Plantwear.

O społce PLantwear:

Plantwear - lider rynku lifestylowych akcesoriów drewnianych w Polsce, producent wysokiej jakości, unikatowych drewnianych zegarków, biżuterii i akcesoriów. Działająca od 2013 roku marka systematycznie zwiększa sprzedaż i rozwija portfolio produktowe. Poza działalnością biznesową, Plantwear koncentruje się na budowaniu relacji ze środowiskiem i społecznością w której działa. Ekologiczna filozofia, objawiająca się w polityce zero-waste, korzystaniu z certyfikowanego drewna oraz misji posadzenia większej liczny drzew niż wykorzystuje w produkcji, sprawia, że wokół marki tworzy się zaangażowana społeczność. Na początku stycznia 2020 r. Plantwear zadebiutował na rynku NewConnect.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk