• Odbierz prezent
PKP SA: Firmy, które przygotują nowoczesne rozwiązania dla kolei, mogą liczyć na duże nagrody

Firmy, które przygotują nowoczesne rozwiązania dla kolei, będą zadowolone z nagród - powiedział prezes PKP SA Krzysztof Mamiński. Spółki kolejowe oraz Agencja Rozwoju Przemysłu ogłosiły konkurs na nowoczesne rozwiązania dla kolejnictwa.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Jak doprecyzowało dla PAP biuro prasowe PKP SA, przewidywana są nagrody w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy zł.

 

We wtorek ogłoszono konkurs "inNOWacje - #kolej2023", w ramach którego będą poszukiwane nowoczesne rozwiązania w czterech: Kolej dla Pasażera, Innowacyjna Technika Kolejowa, Nowoczesny Marketing i Sprzedaż oraz Ekologia, Elektrooszczędność, Elektromobilność.

 

Jak podał wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu Andrzej Kensbok, już "nastąpiło wstępne rozpoznanie" i wiadomo, że w każdej kategorii weźmie udział przynajmniej kilkanaście firm. "To już 18 edycja takiego konkursu, który ARP przygotowuje dla różnych firm" - zaznaczył Kensbok. Jak dodał, poprzednią edycję Agencja przygotowała dla Grupy Azoty.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

 

Do konkursu mogą zgłosić się przedstawiciele startupów tj. mikroprzedsiębiorstw na wczesnych etapach rozwoju działalności, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jednostek naukowo-badawczych, których zadaniem będzie przygotowanie innowacyjnego rozwiązania w wybranej kategorii.

 

Współorganizatorzy konkursu to spółki PKP S.A., PKP Intercity, PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP Cargo oraz Agencja Rozwoju Przemysłu. Rozstrzygnięcie planowane jest 23 stycznia 2019 roku.

Notowania: PKP Cargo SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:PKP/

PAP

Polska Agencja Prasowa Spółka Akcyjna – publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk