• Odbierz prezent
PKO BP Pekao mBank Santander Orange Cyfrowy Polsat Dino CCC

Wtorkową sesję na GPW indeks WIG20 zakończył na poziomie 2212,15 pkt, co stanowi wzrost o 1,32%. Indeks szerokiego rynku WIG zyskał natomiast 0,99%.

Wśród spółek z WIG20, tylko dwa walory zakończyły dzień na minusie, natomiast pozostałych 18 po zielonej stronie rynku.

Po wczorajszych mocnych wzrostach, dzisiejszą sesję JSW zakończyła spadkiem o 6,32%. Na zamknięciu inwestorzy za akcje JSW płacili 20,74 zł. W trakcie sesji najniższa cena, jaką płacono za akcje spółki, wyniosła 20,24 zł.

Po czerwonej stronie rynku znalazła się także spółka Play, która zakończyła sesję na symbolicznym minusie o 0,20%. Na zamknięciu cena akcji Play wyniosła 29,66 zł.

Wśród spółek z WIG20 największym wzrostem wyróżniał się Santander Bank Polska, który dzisiaj zyskał 4,66%. Na koniec dnia za akcje banku inwestorzy płacili 319,20 zł.

Największy polski bank PKO BP zakończył dzień na plusie, zyskując 1,34%. Na koniec sesji cena akcji PKO BP wyniosła 38,60 zł. Wygląda na to, że kurs akcji banku robi podchody w okolice maksimów w okolicach 42 zł, które widzieliśmy w czerwcu i lipcu, a następnie we wrześniu.

FXMAG akcje pko bp, pekao i mbank w górę. santander najbardziej wzrostową spółką. orange, cyfrowy polsat i dino też zyskują. ccc na symbolicznym plusie pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao santander santander bank polska ccc kurs ccc dino polska cyfrowy polsat orange mbank akcje mbank gpw wig wig20 1

 

Drugi największy polski bank Pekao zyskał 0,74%. Na zamknięciu cena akcji Pekao wyniosła 108,60 zł. W przypadku tego banku do maksimum w okolicach 110 zł pozostaje już niewiele.

FXMAG akcje pko bp, pekao i mbank w górę. santander najbardziej wzrostową spółką. orange, cyfrowy polsat i dino też zyskują. ccc na symbolicznym plusie pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao santander santander bank polska ccc kurs ccc dino polska cyfrowy polsat orange mbank akcje mbank gpw wig wig20 2

 

Na wtorkowej sesji mBank zyskał 1,44%. Na koniec sesji za akcje banku inwestorzy płacili 380,40 zł. W trakcie sesji za akcje mBanku najwięcej płacono 382 zł. Kurs akcji banku wydaje się kontynuować wędrówkę ku czerwcowym szczytom w okolicach 420 zł, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie. Sprzyjają wzrostom spekulacje dotyczące potencjalnych nabywców banku.

FXMAG akcje pko bp, pekao i mbank w górę. santander najbardziej wzrostową spółką. orange, cyfrowy polsat i dino też zyskują. ccc na symbolicznym plusie pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao santander santander bank polska ccc kurs ccc dino polska cyfrowy polsat orange mbank akcje mbank gpw wig wig20 3

 

Dzisiejszą sesję na solidnym plusie zakończyła spółka PGNiG, zyskując 2,9%. Na zamknięciu cena akcji PGNiG wyniosła 4,75 zł.

Po wcześniejszych nudnych dla spółki Cyfrowy Polsat sesjach, dzisiejszy dzień zakończyła ona na mocnym plusie. Na koniec sesji cena akcji Cyfrowego Polsatu wyniosła 27,88 zł, co stanowiło dzisiejsze maksimum.

Spółka Orange zakończyła dzisiejszą sesję wzrostem o 2,03%. Na zamknięciu cena akcji Orange wyniosła 6,02 zł.

Spółka Dino Polska na dzisiejszej sesji zyskała 0,83%. Na koniec sesji za akcje Dino inwestorzy płacili 146,40 zł.

Spółka obuwnicza CCC zakończyła dzień na symbolicznym plusie o 0,16%. Na zamknięciu cena akcji CCC wyniosła 125,40 zł.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk