• Odbierz prezent
Pivot points- czy warto je wprowadzić do swojego tradingu

Wciąż poszukujesz dodatkowego wskaźnika, który pomoże Ci w procesie decyzyjnym na rynkach finansowych? Może brakuje Ci pomysłu w jaki sposób wyznaczyć ciekawe miejsca do wejścia lub wyjścia z pozycji? W takich sytuacjach prawdopodobnie prędzej czy później trafisz na Pivot poits. Co to jest oraz czy warto z nich korzystać? Właśnie tym zagadnieniem zajmiemy się podczas kolejnego webinaru, który odbędzie się we wtorek, 4 maja, o godzinie 20:00. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne.

Czy słyszałeś o Pivot points?

Punkty pivotów- Co to takiego jest? Czy mamy do czynienia z magicznymi poziomami, które w czarodziejski sposób pojawiają się na wykresie? Może wręcz przeciwnie, jest to profesjonalne narzędzie, któremu warto zaufać? Jeśli nigdy nie słyszałeś o tej metodzie inwestycyjnej, to możesz być dość mocno zaskoczony, ponieważ wskaźnik ten pokazuje konkretne miejsca, w których kurs ma zwiększone ryzyko zawrócenia. Jeżeli poszukujesz sposobów zastosowania tej metody, to postaramy się stworzyć konkretną strategię na jej podstawie.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Czy czytałeś już najnowszy numer Magazynu Inwestor?

Jeśli lubisz tematykę związaną z rynkami finansowymi, to doskonale trafiłeś. Magazyn Inwestor oferuje aż 130 stron różnorodnych artykułów. Zdecydowana większość z nich jest absolutnie ponadczasowa, dzięki czemu po latach możesz do nich wrócić i wyciągnąć niezbędne wnioski, dające Ci przewagę na rynku. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć kolejne wskazówki do swojej strategii to nadarzyła się rewelacyjna okazja. Z kodem rabatowym LEKTURA, cena Prenumeraty Magazynu Inwestor spada aż o 30%.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk