• Odbierz prezent
Piramidowanie- szybka droga do potężnych zysków, czy strat?
fot. freepik.com

Kusi Cię żeby zwiększyć pozycję na rynkach finansowych? Jest to naturalne odczucie, ponieważ wykonując dokładnie tą samą pracę możemy zarobić wielokrotnie więcej. Problem polega jednak na tym, że zwiększając lota, rośnie również ryzyko. Bardzo ważne by mieć to na uwadze i skalować swoją pozycję odpowiedzialnie. Może się bowiem okazać, iż jeden błąd zniweczy efekt i trudy naszych wielomiesięcznych dokonań. Podczas kolejnego webinaru edukacyjnego porozmawiamy o tym, w jaki sposób piramidować swoją pozycję na rynku. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem Orbex. Zapraszamy w najbliższą środę, 20 października, o godzinie 20:00.

Piramidowanie pozycji na rynkach finansowych

Dokładanie do zyskownej pozycji to jedna z najtrudniejszych umiejętności na rynku. Większość z nas ma poczucie, że najlepiej jest kupić coś tanio, a następnie sprzedać drogo. W życiu codziennym taka strategia ma sens, jednak rynki finansowe charakteryzują się trendami. To właśnie pod nie powinniśmy się podłączyć i w pełni je wykorzystać. Jeżeli mamy silną tendencję wtedy warto zwiększać swoje zaangażowanie w dany instrument. Taką zagrywkę nazywamy piramidowaniem. Jednak w jaki sposób zwiększać swoje zaangażowanie na rynku? Które momenty wybierać? Jakie są plusy i minusy takiej strategii? Jak prowadzić coraz większą pozycję? Na wszystkie te pytanie poznasz odpowiedź na kolejnym webinarze.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Nie pozwól by emocje wzięły górę podczas handlu

Często jedyną barierą oddzielającą nas od zysków na rynku jest psychologia. To właśnie nasza głowa często sprawia, że nie trzymamy się zasad. Zbyt szybkie branie zysków, przetrzymywanie stratnych pozycji, próba odrobienia strat zwiększając wielkość pozycji. Skąd się bierze to wszystko? Oczywiście z emocji. Jeżeli chcesz nad nimi zapanować, sprawdź jak robią to profesjonaliści. Dowiedz się więcej, klikając poniższy przycisk.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk