• Odbierz prezent
Piotr Grela na XTB Trading Club!

Najbliższe spotkanie w ramach XTB Trading Club odbędzie się 06.06.2019 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YT. Przychodząc na szkolenie, będziesz mieć okazję poznać innych pasjonatów rynku oraz uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi, następującej po części teoretycznej.

 

Zapisz się!

 

 

Temat szkolenia: Praktyczne porady zastosowania wyprzedzających technik DiNapolego

Zakres szkolenia:

  • Zrozumienie perspektyw czasowych i ich bezpośredniego wpływu na zawierane transakcje.
  • Trend a perspektywa czasowa.
  • Analiza Poziomów DiNapolego z wykorzystaniem xStation.
  • Analiza ekspansji z wykorzystaniem xStation.

 

ZAPISZ SIĘ

O prelegencie:
Piotr Grela na XTB Trading Club! - 1

Piotr Grela

Trader i praktyk rynków finansowych. Od ponad 20-stu lat handluje aktywnie na rynkach kontraktów terminowych, rynkach akcji i rynku Forex, a od 15 lat jest ekspertem DiNapoli i Autoryzowanym Trenerem. Prowadzi szkolenia Private Seminar dla zainteresowanych zgłębianiem technik DiNapolego. Ponadto jest jednym z 3 Autoryzowanych Trenerów na całym świecie, prowadzącym zaawansowane szkolenia – Advanced Private Seminar ( live trading ). Prowadzi również szkolenia typu Mentoring Program. Wydawca tygodniowego raportu o rynkach finansowych “MasterSwingNewsletter” oraz autor książki „Rynki Terminowe – koncepcja i systemy transakcyjne”.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to cykliczne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Piotr Grela na XTB Trading Club! - 2

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk