• Odbierz prezent
Pierwszy w Polsce kompletny Kurs Inwestowania metodą VSA z Rafałem Glinickim

Weź udział w kursie i ucz się od dwukrotnego finalisty konkursu World Top Investor Rafała Glinickiego! Poznaj sygnały wynikające z analizy wolumenu i wejdź na wyższy poziom tradingu! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym kursie inwestowania metodą VSA.

Jak wziąć udział w kursie?

Pierwszy w Polsce kompletny Kurs Inwestowania metodą VSA z Rafałem Glinickim - 1

Czego nauczysz się z kursu?

  • Część I - Jak czytać wykresy? (7 lekcji)

Z tej części szkolenia dowiesz się jak poprawnie czytać wykresy, dzięki analizie trendów i interpretacji formacji świecowych wraz z wolumenem.

  • Część II - Sygnały VSA (13 lekcji)

W tej części kursu poznasz wszystkie istotne sygnały płynące ze strategii VSA Trader oraz ich znaczenie i najczęstsze miejsce występowania

  • Część III - Praktyczne wykorzystanie metod VSA (9 lekcji)

Z tego modułu dowiesz się jak poprawnie interpretować sekwencje wolumenowe oraz poznasz praktyczne zastosowanie wolumenu w tradingu.

BIORĘ UDZIAŁ W KURSIE

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk