• Odbierz prezent
PGNiG zyskuje. JSW mocno w dół. Idea Bank, Getin i Millennium na czerwono. PZU i PKO BP też tracą. Pekao po zielonej stronie rynku

W pierwszej połowie środowej sesji na GPW, indeks WIG20 traci 0,67%. Indeks szerokiego rynku WIG zniżkuje natomiast o 0,56%.

Kurs akcji największego polskiego banku PKO BP znajduje się dzisiaj na minusie o 0,74%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 34,93 zł. Drugi największy bank Pekao natomiast jest notowany po zielonej stronie rynku, zyskując 0,5%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 100 zł.

Wśród pozostałych dużych banków najmocniej dzisiaj traci Alior Bank. W tej chwili za akcje banku inwestorzy płacą 28,08 zł, co stanowi spadek o 2,16%. Santander Bank Polska natomiast jest notowany na niewielkim minusie o 0,59%. Kurs akcji mBanku oscyluje w okolicach wczorajszego zamknięcia. Obecnie znajduje się na symbolicznym plusie o 0,05%.

Bank Millennium traci 1,14%. W tej chwili za akcje Millennium inwestorzy płacą 5,62 zł.

Dzisiejsza sesja nie sprzyja spółkom z grupy Leszka Czarneckiego. Kurs akcji Idea Banku traci 3,04%. W tej chwili cena akcji banku wynosi 2,39 zł. Getin Holding jest notowany na niewielkim minusie o 0,23%. Kurs akcji Getin Noble Banku znajduje się na poziomie wczorajszego zamknięcia.

Największy polski ubezpieczyciel PZU jest dzisiaj notowany na niewielkim minusie o 0,2%. W tym momencie cena akcji spółki wynosi 39,49 zł.

JSW dzisiaj mocno traci. Obecnie za akcje JSW inwestorzy płacą 19,96 zł, co stanowi spadek o 2,92%.

KGHM też znajduje się dzisiaj po czerwonej stronie rynku, tracąc 1,72%. W tym momencie cena akcji spółki wynosi 96,08 zł.

Spółka PGNiG natomiast dzisiaj zyskuje. W tej chwili za akcje PGNiG inwestorzy płacą 4,20 zł, co stanowi wzrost o 0,82%.

 

Interesujesz się giełdą? Koniecznie zobacz nasz najnowszy cykl satyryczno - edukacyjny Spółki czy spod lady! W tym odcinku zastanawiamy się, dlaczego nikt nie lubi maklerów! Komentujemy też Brexit i biliony Saudi Aramco:


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk