• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Millennium Getin PZU PKO BP Pekao

W pierwszej połowie wtorkowej sesji na GPW indeks WIG20 traci 0,48%. Indeks szerokiego rynku WIG zniżkuje natomiast o 0,29%.

Kurs akcji banku PKO BP dzisiaj spada o 1,7%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 38,09 zł. Po czerwonej stronie rynku znajduje się też drugi największy bank Pekao, tracąc 0,67%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 104 zł.

Kurs akcji mBanku spada dzisiaj o 1,34%. W tym momencie za akcje mBanku inwestorzy płacą 382,80 zł.

Bank Millennium jest dzisiaj notowany na minusie o 0,62%. W tym momencie za akcje banku inwestorzy płacą 5,64 zł.

W trakcie dzisiejszej sesji na spółkach z grupy Leszka Czarneckiego panują mieszane nastroje. Kurs akcji Idea Banku znajduje się na lekkim minusie o 0,37%. Dla Getin Holding jest to natomiast kolejna wzrostowa sesja. W tej chwili za akcje Getin Holding inwestorzy płacą 1,82 zł, co stanowi wzrost o 1,67%. Getin Noble Bank natomiast traci 2,75%.

W pierwszej połowie wtorkowej sesji PZU zyskuje 0,76%. W tym momencie cena akcji największego polskiego ubezpieczyciela wynosi 38,39 zł.

Kurs akcji PGNiG dzisiaj rośnie o 1,19%. W tej chwili za akcje spółki inwestorzy płacą 4,77 zł.

JSW jest notowana na lekkim minusie o 0,3%. Obecnie cena akcji JSW wynosi 20,16 zł.

Spośród warszawskich blue chipów najmocniej zyskuje dzisiaj PGE. W tym momencie cena akcji spółki wynosi 8,92 zł, co stanowi wzrost o 2,18%.

Najmocniej natomiast w tym momencie traci spółka CCC. W tej chwili za akcje CCC inwestorzy płacą 111,80 zł, co stanowi spadek o 2,36%.

 

Interesujesz się giełdą? Koniecznie zobacz nasz najnowszy cykl satyryczno - edukacyjny Spółki czy spod lady! W tym odcinku komentujemy kanciasty samochód Tesli i sytuację polskich spółek węglowych:

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk