• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin PZU Millennium PKO BP Pekao Orange

Wtorkową sesję na GPW indeks WIG20 rozpoczął pod kreską. W kolejnych godzinach handlu jednak wyszedł na plus i w pierwszej połowie sesji zyskuje 0,51%. Indeks szerokiego rynku WIG natomiast zyskuje 0,23%.

Na dzisiejszej sesji mocno traci PGNiG. W tym momencie cena akcji spółki wynosi 4,74 zł, co stanowi spadek o 2,91%. Wczoraj spółka PGNiG przedstawiła wstępne wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.

Czytaj także: PGNiG ze wstępnymi wynikami za III kwartał 2019 r.

28 października spółka PGNiG przedstawiła wstępne wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. Były one niższe niż przed rokiem. Pełny raport kwartalny zostanie opublikowany w listopadzie.   28 października po sesji na GPW spółka PGNiG opublikowała szacunkowe wyniki za III kwartał 2019 r. Według szacun.. Czytaj
PGNiG ze wstępnymi wynikami za III kwartał 2019 r.

Na sporym minusie znajduje się także kurs akcji Alior Banku, który dzisiaj spada o 2,76%. W tym momencie za akcje banku inwestorzy płacą 29,64 zł.

Wśród spółek z WIG20 liderem wzrostów jest dzisiaj Orange. Kurs akcji spółki rośnie o 4,97%. W tej chwili za akcje Orange inwestorzy płacą 6,23 zł. Wczoraj po sesji spółka przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.

Czytaj także: Orange z wynikami finansowymi za III kwartał 2019. Spółka zaskoczyła wyższymi przychodami

28 października spółka z branży telekomunikacyjnej Orange przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.   28 października po zakończeniu sesji na GPW spółka Orange opublikowała wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. W trzecim kwartale przychody wyniosły 2,87 mld zł wobec 2,75 mld zł w ana.. Czytaj
Orange z wynikami finansowymi za III kwartał 2019. Spółka zaskoczyła wyższymi przychodami

Na dzisiejszej sesji największy polski bank PKO BP zyskuje 0,70%. W tym momencie za akcje banku inwestorzy płacą 38,86 zł. Drugi największy polski bank Pekao jest notowany na plusie o 0,76%. W tej chwili cena akcji Pekao wynosi 112,45 zł.

JSW dzisiaj znajduje się po zielonej stronie rynku, zyskując 1,39%. W tym momencie kurs akcji JSW wynosi 20,40 zł

Wśród banków najmocniej dzisiaj traci Idea Bank. Cena akcji spółki obecnie wynosi 2,53 zł, co stanowi spadek o 5,08%. Jest to reakcja na wczorajszą wiadomość o rezygnacji funduszu private equity z inwestycji w Idea Bank.

Czytaj także: Idea Bank dalej bez inwestora

Wydawało się, że sprawa pozyskania inwestora przez Idea Bank zmierza ku szczęśliwemu finałowi. Tymczasem w ostatnim komunikacie bank poinformował o wycofaniu się funduszu private equity z potencjalnej transakcji nabycia akcji Idea Banku.   28 października w godzinach wieczornych Idea Bank poinform.. Czytaj
Idea Bank dalej bez inwestora

Spadek kursu akcji Idea Banku udzielił się także drugiej spółce z grupy Leszka Czarneckiego - Getin Holding, która dzisiaj traci 3,04%.

Bank Millennium, który wczoraj był jednym z największym liderów wzrostu w reakcji na dobre wyniki finansowe, w tym momencie jest notowany na poziomie wczorajszego zamknięcia. Cena akcji Millennium w tej chwili wynosi 6,04 zł.

Kurs akcji największego polskiego ubezpieczyciela PZU dzisiaj oscyluje wokół poziomu wczorajszego zamknięcia. W tym momencie zyskuje 0,19%.

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk