• Odbierz prezent
PGNiG pod kreską. JSW nadal spada. Idea Bank i Getin dzisiaj na minusie. Millennium, PKO BP i Pekao na czerwono. PZU też traci

W pierwszej połowie środowej sesji na GPW indeks największych spółek WIG20 znajduje się pod kreską. W tym momencie jest on notowany na lekkim minusie o 0,15%. Indeks szerokiego rynku WIG natomiast traci 0,1%.

Spółka PGNiG jest dzisiaj notowana na lekkim minusie o 0,25%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 4,74 zł. Na początku sesji najniższa cena akcji PGNiG wyniosła 4,69 zł.

Kurs akcji JSW dzisiaj traci 1,64%. W tej chwili za akcje JSW inwestorzy płacą 20,40 zł. W pierwszej godzinie handlu kurs akcji JSW znajdował się nad kreską. Najwięcej za akcje spółki dzisiaj płacono 21,20 zł. W kolejnych godzinach handlu jednak cena akcji JSW osunęła się w dół. Najmniej za akcje spółki dzisiaj płacono 19,85 zł.

W pierwszej połowie dzisiejszej sesji dwa największe polskie banki PKO BP i Pekao są notowane na lekkim minusie. Cena akcji PKO BP w tym momencie wynosi 38,51 zł, co stanowi spadek o 0,23%. Pekao natomiast traci 0,14%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 108,45 zł.

Bank Millennium dzisiaj traci 0,96%. W tym momencie za akcje Millennium inwestorzy płacą 6,18 zł.

Po wczorajszych mocnych wzrostach, na akcjach spółek Leszka Czarneckiego dzisiaj nastąpiła realizacja zysków. Cena akcji Idea Banku w tej chwili wynosi 2,77 zł, co stanowi spadek o 1,07%. Getin Holding natomiast dzisiaj traci 1,01%.

Kurs akcji największego polskiego ubezpieczyciela PZU znajduje się dzisiaj pod kreską, tracąc 0,40%. W tym momencie za akcje PZU inwestorzy płacą 37,35 zł.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk