• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Millennium PKO BP Pekao PZU

W pierwszej połowie wtorkowej sesji na GPW indeks WIG20 rośnie o 0,69%. Indeks szerokiego rynku WIG zyskuje natomiast 0,41%.

Największy polski bank PKO BP dzisiaj jest notowany na minusie o 0,5%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 37,90 zł. Drugi największy polski bank Pekao także znajduje się dzisiaj na niewielkim minusie o 0,19%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 107,60 zł. Santander Bank Polska znajduje się po zielonej stronie rynku, zyskując 1,64%. W tym momencie cena akcji banku wynosi 310 zł.

W pierwszej połowie wtorkowej sesji Bank Millennium jest notowany na minusie o 0,56%. W tej chwili za akcje Millennium inwestorzy płacą 6,17 zł.

Kurs akcji Idea Banku wystrzelił dzisiaj w górę, zyskując 15%. W tym momencie cena akcji Idea Banku wynosi 2,90 zł. Podobnie zachowuje się kurs akcji Getin Holding. Obecnie cena akcji Getin Holding wynosi 1,39 zł, co stanowi wzrost o 14,8%. Dzisiaj na plusie znajduje się także Getin Noble Bank, zyskując 2,74%.

Czytaj także: Getin Holding chce pozbyć się ukraińskich spółek. Euforia na bankach Leszka Czarneckiego

Getin Holding poinformował we wtorek 22 października o podpisaniu z funduszem private equity listu intencyjnego w sprawie sprzedaży ukraińskich spółek należących do holdingu. Informacja ta spotkała się z wyjątkowo optymistyczną reakcją akcjonariuszy spółek Leszka Czarneckiego - notowania zarówno Get.. Czytaj
Getin Holding chce pozbyć się ukraińskich spółek. Euforia na bankach Leszka Czarneckiego

Kurs akcji największego polskiego ubezpieczyciela PZU zyskuje dzisiaj 1,1%. W tej chwili za akcje PZU inwestorzy płacą 37,74 zł.

W pierwszej połowie dzisiejszej sesji kurs akcji spółki Lotos rośnie o 2,55%, w tym momencie wynosząc 91,86 zł. Na solidnym plusie znajduje się także spółka LPP, która zyskuje 2,21%.

Spółka PGNiG dzisiaj także zyskuje. W tym momencie cena akcji PGNiG wynosi 4,70 zł, co stanowi wzrost o 1,6%.

Po wczorajszym mocnym wystrzale w górę, JSW dzisiaj znalazła się po czerwonej stronie rynku, tracąc 3,16%. W tej chwili za akcje JSW inwestorzy płacą 21,44 zł.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk