• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Holding PZU Millennium PKO BP Pekao

W pierwszej połowie wtorkowej sesji na GPW indeks WIG20 znajduje się na lekkim plusie w okolicach 0,4%. Indeks szerokiego rynku WIG zwyżkuje o 0,35%.

Większość spółek z WIG20 znajduje się po zielonej stronie rynku. Wśród nich najmocniej rosną spółki Orange, Lotos i PGNiG. W tym momencie inwestorzy płacą za akcje Orange 5,63 zł, co stanowi wzrost o 2,27%. Cena akcji Lotosu obecnie wynosi 92,48 zł, zyskując 2,26%. Na mocnym plusie dzisiaj są także akcje PGNiG. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 4,66 zł, co stanowi wzrost o 2,1%.

Wśród warszawskich blue chipów na największym minusie znalazła się dzisiaj JSW, której kurs akcji wyznacza nowe minimum. W tym momencie za akcje JSW inwestorzy płacą 19,75 zł, co stanowi spadek o 1,64%. Drugą najmocniej tracącą dzisiaj spółką jest Alior Bank, którego cena akcji spada o 1,39%.

Największy polski bank PKO BP jest dzisiaj notowany na niewielkim minusie o 0,58%. Kurs akcji drugiego największego polskiego banku Pekao oscyluje w okolicach wczorajszego zamknięcia.

Cena akcji największego polskiego ubezpieczyciela PZU obecnie wynosi 36,72 zł, co stanowi wzrost o 0,74%.

W pierwszej połowie wtorkowej sesji Idea Bank jest notowany na minusie o 0,75%. Obecnie inwestorzy płacą za akcje Idea Banku 2,63 zł. Na minusie znalazł się także Getin Holding. W tym momencie cena akcji Getin Holding wynosi 1,27 zł, co stanowi spadek o 1,09%.

Po zielonej stronie rynku znalazł się dzisiaj Bank Millennium. W tym momencie za akcje Millennium inwestorzy płacą 5,45 zł, co stanowi wzrost o 1,11%.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk